Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím se zašívají koženkové sedačky ve vlaku?

Čím se zašívají koženkové sedačky ve vlaku?

Musí na to být nějaký ruční strojek, kterým se přišije flastr k čalounění bez sundání čalounění.

Potřebuju zašít sedadlo u skutru a nechci, aby z toho čalouník dělal aféru. Že to musí sundat, že mu tam to sedadlo musím nechat, že to nejde zašít a musí to vyměnit .... Známe svoje lidi. :-(

Raději bych si koupil to ruční zašívadlo a nasekal tam flastry sám. :-)

Takže mi jde o název toho strojku.

Díky.

To sa robí inak - nie ako si to ty predstavuješ. Tie operadlá, sedáky sa jednoducho VYMENIA (majú po opravách v skladoch) - dajú sa reparované a poškodené sa potom opravia.
Pokiaľ je poškodenie koženky (poťahu) rozsiahle, tak to ani nešijú, ale menia celý poťah.

Ty môžeš jedine personál železníc na poškodenie upozorniť, vlakový personál to musí zaznamenať a vyžiadať opravy. Ty sám by si ani NESMEL nejako (z vlastnej iniciatívy) "dobročinne" robiť opravy - pokiaľ by si to robil a načapú ťa, môžu ťa naopak obviniť z poškodzovania cudzej veci.