Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s erekcí

Ahoj,

nikdy jsem neměl problém s erekci, ale od té doby co mám přítelkyni (první), tak mám plnou erekci když se nevidíme a myslím na ní, mám erekci i když vedle ní jen ležím, ale jakmile chceme jít na to a začnu se jí věnovat, erekce začne opadat a mám problém jí navodit. Resp. nejlépe jí udržím v klasické poloze, ale jakmile třeba chceme vyměnit polohu, tak okamžitě opadne a už jí pak pořádně nenavodím (asi i z nervů).

Nevíte čím to může být? Jestli to je zdravotní problém (je mi 32), nebo spíš psychika, případně co s tím dělat (kromě doktora), případně jestli pomůže nějaká strava/doplňky/vitamíny?

Nebo mohlo by to být způsobeno tím, že dlouhodobě méně spím ( v průměru 6 hodin), případně že teď rekonstruujeme byt a můžu být z toho trochu vyšťavený? Strašně mě to štve, někdy už mám raději i šprcku hned u ruky, protože se bojím se pro ní někam otočit, aby neklesl...

Díky za rady...

loading...

nesleduješ třeba často porno když si sám?
tohle je prý symptom závislosti na pornu a nebo nadměrné masturbace... člověk má jednoduše řečeno odpálené dopaminové receptory a je pak těžší vzrušit se konveční metodou...
píšeš že je první? v takovém případě to stres vysvětluje a možná na místě navštívit psychologa