Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poměr učitelu s jejimi žakyněmi

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jde o to ze na gymplu kde chodi moje pritelkyne, jsou dva lektorove, jeden vyjel po moji na vyletu jednom a tento lektor ma poměr s jednou žakyni školy ,urcite spal s více žakynemi na školnich vyletech.ale s touto jednou vim ze se styka opravdu casto, ten druhy taky 'udajně vyjel po moji a bylo i neco vic s tvrzenim ze to bylo proti vuli moji pritelkyne to at uz je pravda ci ne nechme to bejt stalo se to tak či tak. citim v sobe nejakou potrebu ze bych tyto dva měl nahlasit bud na reditelstvi školy a nebo PČR. minimalně moje pritelkyne by to mohla vše potvrdit(precejen to mam vse od ni) a pokud by nelhaly i ostatni zakyne tak.. myslite ze to ma nejaky vyznam? nebo se mi všude jen vysmejou. Kdyby to moje pritelkyne potvrdilam jeji pripad a i x dalšich, nerikejte mi ze by si ucitele ucili a uzivali s zakynemi jako by se nic nedelo i poté

urcite spal s více žakynemi na školnich vyletech
moje pritelkyne by to mohla vše potvrdit

Ta přítelkyně u toho spaní byla, že může jít svědčit? Údajně, tj. nějaké drby asi stačit nebudou. Pokud máš potřebu to nahlásit, jdi za ředitelem školy, ať si to prověří a vyřeší.

Takže ses to rozhodl vyřešit sám, zbavit se té kamarádky a sejmout i učitele. Jelikož máš vše jen z doslechu a s tou školou taky asi nemáš nic společného, tak se do toho raději sám nemotej. A projednej své pocity a záměry s přítelkyní, aby si nakonec nevybrala tu kamarádku místo tebe.

Nechápu, co řešíš.

Pokud se něco takového stalo, ať to přítelkyně nahlásí na Policii. Na to nepotřebuješ naše požehnání.

Jen aby se nakonec nezjistilo, že si všechno vymyslela nebo to bylo trochu jinak. Nebyla by první ani poslední.