Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poměr učitelu s jejimi žakyněmi

Dobrý den chtěl bych se zeptat, jde o to ze na gymplu kde chodi moje pritelkyne, jsou dva lektorove, jeden vyjel po moji na vyletu jednom a tento lektor ma poměr s jednou žakyni školy ,urcite spal s více žakynemi na školnich vyletech.ale s touto jednou vim ze se styka opravdu casto, ten druhy taky 'udajně vyjel po moji a bylo i neco vic s tvrzenim ze to bylo proti vuli moji pritelkyne to at uz je pravda ci ne nechme to bejt stalo se to tak či tak. citim v sobe nejakou potrebu ze bych tyto dva měl nahlasit bud na reditelstvi školy a nebo PČR. minimalně moje pritelkyne by to mohla vše potvrdit(precejen to mam vse od ni) a pokud by nelhaly i ostatni zakyne tak.. myslite ze to ma nejaky vyznam? nebo se mi všude jen vysmejou. Kdyby to moje pritelkyne potvrdilam jeji pripad a i x dalšich, nerikejte mi ze by si ucitele ucili a uzivali s zakynemi jako by se nic nedelo i poté

urcite spal s více žakynemi na školnich vyletech
moje pritelkyne by to mohla vše potvrdit

Ta přítelkyně u toho spaní byla, že může jít svědčit? Údajně, tj. nějaké drby asi stačit nebudou. Pokud máš potřebu to nahlásit, jdi za ředitelem školy, ať si to prověří a vyřeší.

Takže ses to rozhodl vyřešit sám, zbavit se té kamarádky a sejmout i učitele. Jelikož máš vše jen z doslechu a s tou školou taky asi nemáš nic společného, tak se do toho raději sám nemotej. A projednej své pocity a záměry s přítelkyní, aby si nakonec nevybrala tu kamarádku místo tebe.