Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna obličeje makepem

Psal sem zde již minule a došlo k celkem dlouhé diskuzi, hledal sem tedy průběžně po celém Google i YouTube a to že by se užitím normálního makeupu a konturování na normální nošení změnil kompletně obličej aby neměl s původním nic společného a nevypadal ani trochu podobně, změny jsem našel často hodně drastické, a určitě bych danou osobu nepoznal kór když by se jednalo o cizího člověka, ale že by tam nebyla žádná podoba či by s původním obličejem neměl nic společného tak to ne. Kde tedy hledat tyto změny?Je provedeno líčení, konturování i vlasy a přesto platí výše uvedené.
Viz. Jedny z největších změn co sem našel.

Já furt nechápu, o co ti celou dobu jde. Chceš si konečně najít nějakou paštiku a strčit párek do trouby? Nebo máš mindrák z vlastního xichtu a chceš zamaskovat jebáky na něm?
Buď je tu někdo strašně natvrdlej, nebo tu někdo strašně mlží a chodí okolo horký kaše. O své natvrdlosti nepochybuji, neb je dána předloženými polofakty.

O nic z toho. gihad mi napsal že na obličeji vůbec nezáleží ani na rozložení kosti v obličeji, nejsem biolog ale které ve velké míře podle různých zdrojů tvoří základ obličeje, snažím se tedy najít kde se děje to že by obličej byl natolik rozdílný že by na anatomii obličeje vůbec nezáleželo.Napriklad fotky níže, jedná se o profesionálně použity makeup je použito vše od makeupu, konturování apod. takže nic co by se běžně používalo na denní nošení přesto je si stále dost podobný a nedá se říct diametrálně odlišný, když je poznat aspoň z fotky před a po že je si dost podobný. Marně se snažím najít něco kde je rozdíl takový že by vůbec nezáleželo na původní fasádě. Vždy si je alespoň trochu podobný, samozřejmě pokud by dana slečna měla nějaké problémy s obličejem, tak je rozdíl drastičtější ale vždy platí výše uvedené podle toho co sem našel mezi tisícovkami fotek.

Však ano to nezpochybňuji, ale na použití u běžného člověka (ne např..výše uvedené video to je spíš umění) i když je užito vše co sem uvedl, daný rozdíl není tak obrovský aby udělal vyloženě jinou osobu.. (viz. Fotky a videa)

S čím? Já se ptám proč to tu psal uživatel "gihad" ten mi neodepsal. Psal mi to že obličej změní konturováním že na původním obličeji vůbec nezáleží, ale přitom když si přečtu všechny zdroje a podívám se na fotky a videa nic takového se neděje. Kvůli tomu jsou všechna tato témata z tohoto zmatku.

Není to hovadina, o životě moc nevím, o tomto taky ale jak nemám být zmatený z toho rozporu?
Ptám se jen na tuto jednu věc, "dokáže to změnit obličej tak že by si nebyl podobný s normálním či profesionálním užitím?"

Kdyby byla odpověď jednotná a jasná blbě se tu nevybavuji.

Gihad mi napsal že konturováním se dá změnit obličej a že na obličeji a jeho anatomii nezáleží, ale všude se jinak píše opak a na fotkách je jasně vidět že obličej je stále relativně podobný, a to co mi napsal gihad se neděje.

Krpr=Nikola728=Khkl prostě zastává názor, že se všechny holky dělí na krásné a odporné a každá jedna to má prostě dané a nejde s tím udělat absolutně nic

- prostě protože podrobným zkoumáním se dá zjistit, že bez ohledu na líčení se jedná o jednu a tu samou osobu (která je by definition buď krásná, nebo odporná jakožto jedna osoba)
- i když by po nalíčení konkrátní osobu nepoznal, tak mu stačí pár pohledů a je mu jasné, že je to pořád ta samá (a tedy se krásná/odporná nemůže měnit) https://debaty.net/discussions/3132455-je-pravda-ze-krasne-holky-jsou-bez-make-upu-odporne#r3132483
- ten pohled má tak ostrý, že odhalí že na dvou sousedících obrázcich je jedna a ta samá osoba, ačkoli jde ve skutečnosti o dvě naprosto různé osoby https://zivot.poradna.net/questions/3137238-jak-se-udelat-krasnou#r3137351
- pokud to má nastavené na "krásná", tak vůbec nevadí když je bledá jako smrtka, má strie, desítky pupínků apod to na kráse neubírá.
- pokud ne, tak bude odporná, ať už se sebou udělá cokoli - například tohle je typický odporný skřet
[skret.jpeg]

-----------------------------------------------

Gilhad zastává názor, že každá holka je může líčením udělat hezká, když si s tím dá tu práci (ona, nebo někdo jiný, kdo to umí) - některé to mají jednodušší, u jiných to dá víc práce, ale koukatelný vzhled se dá udělat takřka vždy (dejme tomu s vyjímkou některých fyzických deformací typu půlka ksichtu pryč)

Například výše zobrazeného odporného skřeta považuje (v tomto provedení) za výrazně hezčí, než s čím se v průměru potká na běžné ulici.

Navíc teda bere okamžitý vzhled jako méně podstatný, než osobnost (včetně znalostí, vystupování, spolehlivosti ...).

Vzhledem k takovému rozdílu základních přístupů nemá diskuze smysl.

Děláš z toho větší guláš než to doopravdy je

Nepsal sem že s tím nejde dělat absolutně nic, psal sem jen že to z vyloženě hnusné neudělá hezkou

Nepsal sem že je to dané, pouze to že na nezměnitelných faktorech také záleží.
Psal sem že daný obličej je pro mě vyloženě ošklivý, ne že je to lepší než co běžně potkávám, vyloženě ošklivých obličejů je to tak 1-2%

Předchozí komentář má dvě části - jednu o tobě, druhou o mě - rozlišuj, co je psáno ve které.

Podle tebe jde o vyloženě ošklivý obličej, jakých se vyskytuje tak 1-2% - podle je to nadprůměrně dobře vypadající holka (tedy minimálně 50% z toho, co je běžně na ulici vidět nevypadá líp).

Jak lépe ilustrovat, že se výrazně rozcházíme v základním náhledu a nemá cenu to rozebírat dál?

Psal sem že daný obličej je pro mě vyloženě ošklivý, ne že je to lepší než co běžně potkávám, vyloženě ošklivých obličejů je to tak 1-2%

A o tom tu píšu celou dobu - je to subjektivní. To, co se hnusí tobě, je pro jinýho ideál krásy a naopak. To stejný, jako s prdelí - někomu se na ženských líbí pořádný zadnice, jinej by raději blil, než aby měl takovou doma.

Nepsal sem že by s tím nešlo nic dělat, psal sem že záleží také na nezměnitelných faktorech které se tím nezmění.

Napsal sem to trošku blbě, neříkám že to poznám, ale nemůžeš zpochybnit to že je to aspoň relativně podobné a o tom mluvím, není to tak odlišné, aby to bylo něco "vyloženě jiného"

Podle tvého názoru se dá koukatelný vzhled udělat téměř vždy, nic takového také nezpochybňuji, já mluvím o pár procentich výjimkách (okolo pár procent)
Např.
Pokud by nebyly oči asymetrický postavené, tak je to stále koukatelny vzhled?
Fotka 1

Samozřejmě jdou i větší změny nikdo nic nezpochybňuje např. Toto jsou obrovské změny, ale stále je tam vidět určitá podoba , mě osobně se toto nelíbí, ale nezpochybňuji že objektivně je to nejspíš krásné.
Fotka 2 a 3

No a co jako. Tak jsou tam obyčejný bábovky po ránu a pak důkladně nalíčený a učesaný. Ano, jsou to pořád ony, ale co s tím chceš dělat, pořád nechápu. Prostě skoro každá paštika se dá načančat tak, aby vypadala o dost líp. Kuchaři v hospodě taky dávají na žrádlo nějaký bylinky, aby to vypadalo lákavěji.

Nic s tím dělat nechci ale o tomto celou dobu mluvím, vždy je vidět alespoň přibližná podoba, tudíž očividně na původním vzhledu, kostech, rozložení obličeje záleží..

První uvedeny obrázek je například vyloženě ošklivý, a to i po tom.