Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem K jakému doktorovi zajít

Dobrý den,
Co 3 měsíce mě vždy tak 1-2 dny bolí břicho v oblasti pupku a pravého podbřišku. Je to nesnesitelná tupá bolet, jsem si téměř jist, že se jedná o zánět slepého střeva.

Jak bych to měl řešit? S obvodním lékařem nemám dobré zkušenosti, a navíc ho mám v Brně (tam jsem dřív bydlel). Vyšetří mě na chirurgii když tam s tím za nemi přijdu? Momentálně mě to už nebolí, ale včera jsem měl další "epizodu".

Děkuji, za rady

Vzhladom na prednedavnom prekonane podobne potiaze som nadupany informaciami.
Slepe creco reaguje aj na dotyk, takze dolezite info je, co sa deje pri dotyku, respektive tlaku. Navyse chronicky zapal sa prejavuje dlhodobymi bolestami a unavou a tak si nemyslim podla toho chabeho popisu, ze ide o zapal slepeho creva.
Moze ist aj o zapal pankreasu, ale ten vidiet na rozbore krvi zo zapalovych markerov, takze urcite by som siel na krv, vysledky vies hned v nemocnici, ak pojdes k obvodnej tak do par dni.
Moze ist aj zlcnikove, ci oblickove kamene, kde bolest vystreluje az do guli obcas;o).
V kazdom pripade taketo veci by som neriesil na nete.