Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kupované plněné papriky - jak uvařit?

Taková blbá situace - manželka je na dovolené a není na signálu, takže se jí nezeptám, dokud se nevrátí a to bude pozdě.

Nechala mi (kromě jiného) v lednici kupované plněné papriky, že si je mám dnes udělat s rýží a "červeným" (tedy rajským protlakem).
Vím, že tam dává i cibuli (jestli ji v hrnci osmahne netuším) a pak tam v nějakou chvíli prskne ten protlak, papriky, nějaké koření, ale netuším co, přiklopí to a nechá vařit. A pak je to hotové.

Smaží se ta cibule, nebo vaří v omáčce? Jaké běžné koření se tam dává? Jak dlouho se to vaří?

(Rýže je v pohodě, tu dělávám já v rýžovaru.)
(Jo, můžu se na to vykašlat, udělat si něco jiného, ale to by pak byly zase kecy, za to mi to nestojí. A ten její recept je cosi triviálního a chutná to stejně dobře, tak proč to nezkusit ...)

---

PS: Samozřejmě jsem už zkoušel googlit, ale vyhazuje mi to samé "domácí recepty podle naší babičky", kde musí být ten správný pravý vývar, desatero koření, čerstvá loupaná rajčata, všechno se desetkrát fitruje a zase slévá a zase dělí, pak peče v troubě na přesně 452 C pak v závislosti na druhu použité papriky - kámen mudrců hadr ... ale jednoduchý recept v pěti snadných krocích, jak zpoživatelnit průmyslové plněné papriky od Nováka z Penny jsem nenašel.

Odpověď na otázku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny