Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocenì

Zdravim možná mám takovoů blbù otázku je normálni když mám spocenej zadek napríklad pri práci nebo športovaní a cez leto ? :-/

Pouze člověk s naprosto nefukční termoregulací se nepotí, protože pocení je součástí normální tělesné tepelné regulace, vylučováním potu a tím pádem zvlhčováním pokožky se člověk ochlazuje.
Pakliže se ovšem někdo potí způsobem popsaným, vypadá to spíš na nějakou stresovou příčinu.

Myslím, že se každý potí jinde ale všichni na přibližně stejných místech ovšem s různou intezitou. Ty halt na prdeli.
Všimni si na tenise, když hrají holky. Každá se potí jinde, tedy alespoň v počátku. U chlapů to není tolik vidět, nejsou tak obepnutí.