Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pocenì

Zdravim možná mám takovoů blbù otázku je normálni když mám spocenej zadek napríklad pri práci nebo športovaní a cez leto ? :-/

Pouze člověk s naprosto nefukční termoregulací se nepotí, protože pocení je součástí normální tělesné tepelné regulace, vylučováním potu a tím pádem zvlhčováním pokožky se člověk ochlazuje.
Pakliže se ovšem někdo potí způsobem popsaným, vypadá to spíš na nějakou stresovou příčinu.