Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chci/nechci podvest

Zdravím, mám dlouholetý vztah, všechno je v pořádku, milujeme se. Ale moje pritelkyne je i zároveň moje první holka v mem životě, nikdy jsem neměl jinou. Chci strašně vědět, jaký to je i s jinou ženou. Na vyber mám, ale nevím, jestli do toho jít nebo ne. Nedokazal bych si asi odpustit, ale zároveň nechci umřít s tím pocitem, ze jsem zkusil jen jednu..

Nejsem zenaty, ale s pritelkyni jsem pres 15 let.
Podvest jsem podvedl, kdyby to udelala ona me, asi bych zesilel.
Kdyz tak o tom premyslim, spis jsem to udelal protoze jsem si chtel dokazat ze na to jeste mam, jestli toho lituju ? Spis me to poucilo, nedelej druhym to, co sam nechces aby delali oni tobe...

A čo tak sa porozprávať o tom so svojou priateľkou? Možno vyskúšate spolu jednorázovú trojku, a možno aj viacrázovú... A možno ti jednoducho povie NE. A možno sa s tebou rozíde, i keď si myslím že ak skutočne je to skvelá ženská, tak tvoja úprimnosť a otvorená komunikácia by nemala viesť k rozvodu... ak ti povie NE, tak vieš že proste NE, a hotovo.

Bud rad, ze mas dlouholety vztah, ktery funguje a ses stastny. Ja to mel podobne. S jinou je to jiny, ale preci stejny. Ikdybys mel tu nejlepsi a nejhezci holku na svete - taky bys koukal jinam a rikal si, jake je to s ni, s tou a onou.
Za me do toho nechod. Vymenis dlouhodobe uspokojeni s nynejsi pritelkyni za zjisteni a kratkodobe uspokojeni s nekym "cizim". Vzdycky ty zacatky at uz s kymkoliv, jsou jine, lepsi, zazivnejsi, protoze se poznavate, ve vsem. To ale vzdy vyprcha. Pokud ale furt mas touhy a chut, jdi do toho a zivot te pouci a nauci sam :) Pak nam napis jake to bylo :)

myslim, že si podělanej přiznat tý svojí, že si chceš užít s jinou, páč nevíš, jestli to přijme nebo nepřijme a to je příčina tohohle příspěvku.

jak už tu někdo psal, optimální je jí to říct, divný, že to píšeš veřejně-neveřejně všem sem, ale jí to neřekneš, heh..
neumíš komunikovat, evidentně.

takovou partnerku bych nechtěl.

divný, že ona (ta tvoje) to nevnímá
zřejmě taky neni moc vnímavá.