Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tanec na plesu

Ahoj, je zdvořile, když s manželem půjdu na ples s kolegyní z práce a jejím manželem a manžel kolegyně mě výzvě k tanci?
Přu se s manželem, že to se nedělá, můj manžel žárlí a zbytečně.

loading...

Nebo ji aspoň odmítnout bezdůvodně (například když si novomanželé vyrazí na svatební cestě na ples, tak není divu, pokud chtějí raději tančit spolu, než navazovat nové kontakty).

A na druhou stranu se zase často považuje za nezdvořilé nepožádat dámu o tanec, zvláště pokud jde o společenskou událost, kde jste celá skupina a její partner (kolega a tak) zrovna o tanec nejeví zájem ...

Pokud jdete s kolegyní, tak se s ní předem domluv, aby její manžel pro tebe nechodil. A kdyby pro tebe měl jít někdo cizí, tak se omluv, že máš nějaké zdravotní potíže kvůli kterým nemůžeš tancovat.
Třeba manželka má problémy s klouby a netancuje ani se mnou.
Případně ať s tebou chodí tancovat manžel, aby nikdo cizí neměl šanci.

Já v lázních chodím na taneční zábavy pro lázeňáky.
https://debaty.net/discussions/3080707-otazka-pohlavi-a-vubec
Když vidím, že je někde u stolů společnost, tak tam pro dámy nechodím, leda že by všichni šli tancovat a jedna lichá zůstala sedět. Nebo když je dvojice, to by mi nepřišlo fér chodit pro dámu do které partner už investoval nějaké frťany a vůbec se jí vnucuje.
Obvykle je vidět, že si tam dvě nebo víc dam přišlo posedět a chybí jim mužský element, tak to někdy zkusím.
:beer: