Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Televizní poplatek v domově důchodců

Moje známá bydlí domově důchodců teď jí přišlo že od srpna minulého roku neplatí koncesionářský poplatek s TV.Je obsažen v částce co platí tomu domu důchodců nebo ne? ptám se proto že klienti domova důchodců jsou více méně staří a pomatení lidé tak jsem si myslel že je to v částce co si bere domov důchodců. díky

Důležiější je, jestli vlastní televizi. Pokud ne, měla by ji odhlásit. Jak si řeší koncesi důchoďák (nebo jiný subjekt) ji může být ukradené. A samozřejmě pokud důchoďák vlastní televize, tak z nich platí (pokud na to neni nějaká výjimka, protože jinak podnikatelé platí za kus docela dost), a promítá to do ceny.