Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Votvírák - co za jídlo na festák

Cus lidi, jsme studenti co jedou na votvírák. Ovšem jak to se studenty bývá, nechceme tam utratit nějak moc a proto si chceme vzít nějaké jídlo s sebou, ať máme aspoň svačiny, snídaně apod.

Nicméně si jdeme pro radu. Jaké jídlo vydrží:
- na horku (kdyby bylo třeba cely den 25+)
- až 3 dny
- a ať to není jen suché pečivo, ale proste něco, čeho se člověk dokáže najest

Napadl mě tak nějaký suchý salám, pečivo, ale jinak prakticky nic. Nemáte nějaké nápady? 😃

Budu rad a díky moc. 😍

Budete schopni si tam ohřát vodu? Pak třeba těstoviny.
Jinak konzervy typu hovězí ve vlastní šťávě, trenčianské párky apod. bez problému ty 3 dny přežijí. Ale vzhledem k cenám těch konzerv to vyjde skoro stejně jako fastfood na fesťáku. Jinak kousek odtud je COOP

Nikdy jsme tam nebyli, takže vůbec nevíme. Doufáme, že tam bude někde obchod, ale jedeme do neznáma, proto se ptáme. :D

Každopádně jsem asi žil v představě, že konzervy jsou bůh ví jaké "maso", které se často ještě musí ohřát apod. A možnost ohřátí tam nebude. Takže celkem cool nápad, mrknu na ně.

Je to na letišti u Milovic, tam fakt žádnej normální obchod nehledej. Nejbližší asi bude v těch Milovicích, z tábořiště to bude tak 3-4 kiláky. Možnosti jídla viz ten můj odkaz níže:

Občerstvení v areálu festivalu i stanovém městečku bude zajištěno. Je postaven dostatečný počet barů, pivních stanů, jídelen a stánků s kompletním sortimentem jídel (vč. vegetariánských) a alko/nealko nápojů. Rozmístěny budou po celé ploše areálu

V mládí když jsem chodil po horách, tak jsem to řešil štanglí uheráku a štanglí sýru co má tvar jako salám (bez příchutě). Konzervy můžeš použít např. krůtí s vejci, rybičky, saláty v konzervě, párky v konzervě, instantní kaše, instantní polévky, sušenky bez čokolády atd. Pokud si tam můžeš vykopnout lopatkou díru v trávníku, tak odkryj drn, vyber zeminu, ulož potraviny v igelitové tašce (udělej uzel, mravenci se dostanou všude), dej drn zpět a polej vodou. Večer si vyber potraviny na večeři a na snídani a zase přikrej a polej vodou. Nejlépe se to dělá ve stanu bez podlážky. Na ty instantní věci je dobrý nějaký plynový vařič s kartuší nebo stačí i obyčejný liháč na pevný líh. Hlavně si vezměte nějakou větší nádobu na vodu.
Pokud tím festivalem míníš Karlovy Vary, tak stanové městečko bývá na Rolavě a v těsné blízkosti je obchoďáček a cca 500m LIDL a Kaufland. Pak ovšem nebudete moci kopat díru do země.:-)

Tak koukám, že jsem byl úplně mimo, na takovej festival bych asi nikdy v životě nejel. Nevím jak tam chtějí kontrolovat, že tam nikdo nedonese své potraviny. Asi máte štěstí, že už není premiérem Paroubek, ten by to nechal rozehnat policií.:-)

Tak s těmi zásobami jídla může být problém. Z toho odkazu od Zdenála:

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky,....
Rovněž není dovoleno vnášet do areálu festivalu vlastní jídlo a nápoje. V areálu je dostatek stánků s občerstvením a mycích nádob s vodou. V areálu festivalu je zakázáno rozdělávat oheň.