Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Votvírák - co za jídlo na festák

Cus lidi, jsme studenti co jedou na votvírák. Ovšem jak to se studenty bývá, nechceme tam utratit nějak moc a proto si chceme vzít nějaké jídlo s sebou, ať máme aspoň svačiny, snídaně apod.

Nicméně si jdeme pro radu. Jaké jídlo vydrží:
- na horku (kdyby bylo třeba cely den 25+)
- až 3 dny
- a ať to není jen suché pečivo, ale proste něco, čeho se člověk dokáže najest

Napadl mě tak nějaký suchý salám, pečivo, ale jinak prakticky nic. Nemáte nějaké nápady? 😃

Budu rad a díky moc. 😍

V mládí když jsem chodil po horách, tak jsem to řešil štanglí uheráku a štanglí sýru co má tvar jako salám (bez příchutě). Konzervy můžeš použít např. krůtí s vejci, rybičky, saláty v konzervě, párky v konzervě, instantní kaše, instantní polévky, sušenky bez čokolády atd. Pokud si tam můžeš vykopnout lopatkou díru v trávníku, tak odkryj drn, vyber zeminu, ulož potraviny v igelitové tašce (udělej uzel, mravenci se dostanou všude), dej drn zpět a polej vodou. Večer si vyber potraviny na večeři a na snídani a zase přikrej a polej vodou. Nejlépe se to dělá ve stanu bez podlážky. Na ty instantní věci je dobrý nějaký plynový vařič s kartuší nebo stačí i obyčejný liháč na pevný líh. Hlavně si vezměte nějakou větší nádobu na vodu.
Pokud tím festivalem míníš Karlovy Vary, tak stanové městečko bývá na Rolavě a v těsné blízkosti je obchoďáček a cca 500m LIDL a Kaufland. Pak ovšem nebudete moci kopat díru do země.:-)

Tak koukám, že jsem byl úplně mimo, na takovej festival bych asi nikdy v životě nejel. Nevím jak tam chtějí kontrolovat, že tam nikdo nedonese své potraviny. Asi máte štěstí, že už není premiérem Paroubek, ten by to nechal rozehnat policií.:-)