Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlé vystřízlivění/detoxikace těla

Hezké odpoledne,
jelikož se chystám na 4 denní festival, kde se každý den pije do nějakých 3:00 ráno alkohol, poté se jede domů a později odpoledne zpátky na festival, tak se na zkušenější obracím s radou:)
Máte zkušenost s něčím co se dá volně koupit na rychlejší vystřízlivění/konkrétněji řečeno rychlejší detoxikaci těla od alkoholu?
Vyprošťovák moc nepomáhá.
Zatím mám v dohledu pouze Psyllium.
Rád bych přes den normálně fungoval a další den začal na festivalu s čistým štítem, kdy se nebudu cítit na umření:)

Ze životních zkušeností, abych byl ráno "ready", tak důležitý je během chlastání něco jíst (tuk zpomaluje vstřebávání alkoholu do těla, takže klobásky jsou vhodné) a hlavně nejít spát úplně na šrot, tj. aby ti hučelo v hlavě a měl narušenou motoriku. To ti pak ráno nepomůže vůbec žádný preparát.

Tak mě napadá:
rusové, bělorusové i ukrajinci při konzumaci vodky přikusují i okurky.
Jeden příbuzný to párkrát zkusil, když tam byl pracovně a ohromil pak svou výdrží spolupracovníky.
Nemáš s tím zkušenost? Mně to přijde z hlediska následků, alespoň pro mne, zdrcující.