Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak jí vidět naživo, nebo jak jí kontaktovat

Krásný slunečný den přeji, chtěl bych se zeptat tady profesionálů :D.

Jsem stále mladý pubertuální kluk, co se dokáže stále zamilovat do herečky.

Už nějakou dobu mám hodně v oblibě herečku Jennu Ortegu, a musím uznat že je strašně ve filmech a seriálech skvělá.

A jak jsem říkal, jak jí sleduji strašně dlouho, tak mě čím dále více nutí jí nějak kontaktovat, nebo nějak jí osobně potkat.

Ale jsem docela hloupý, a nevím vlastně jak toto všechno udělat. Je tu prosím vás někdo, kdo by poradil?

Děkuji moc

Je mi 30 a chtěl bych potkat Go Yoon Jung. Vlastně ne úplně potkat, chtěl bych si jí vzít za ženu. Ale hádám, že mám smůlu. Možná v jiným životě. Záměrně to píšu jako troll, ale myslím to upřímně xd.

Já jsem hlavně chtěl poukázat na to, že, dle mého názoru, není ostuda chovat nějaké silnější city směrem k herečkám/hercům. A je jedno, kolik vám je let. Pokud je člověk dlouho sám a drží to v sobě, tak je to o to jednodušší. Jasně, člověk miluje svou rodinu a má rád své přátelé, ale tohle bývá jiné. Osobně třeba často usínám s tím, že si představuji, že s tou vysněnou osobu jsem. A je to krása, a chtěl bych to zažít. Ale také je třeba si uvědomit, že to, co vidíme v seriálu/filmu, jsou jen konstrukty. Realita bývá jiná a většinou ne tak úžasná. Což si samozřejmě člověk může neustále říkat, ale ta touha stejně jen tak nepoleví.
Jak jsem naznačil, myslím, že hlavním důvodem tohoto stavu je to, že je člověk sám a vlastně nemá jak ty city ze sebe dostat. Což mě upřímně mrzí a rozhodně doporučuji, si najít nějakou spřízněnou duši.