Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co znamená tento hashtag?

#NaTuKurvu! ←tento. Viděl jsem to na autě. Nezajímá mě co si najdu ve vyhledavači(povětšinou nějaké odkazy na tliktok,na něj nekoukám,stačí jaká žumpa youtube shorts se přimíchala do youtubre), ale slovní popis,o čem to je,případně datumově

To je suce hezké, ale tak to tam asi napsal nejaký zakladatel, vlepšim případě to tak "vidí oni"

Ale jak to popíše externí pozorovatel? Narážim na efekt sebereklamy. Skip pay se sebe taky neprezentuje jako zbytečnoost co tahá z lidí peníze nebo SEO experti nebo iptv s možností zpětného sledování
Neni to ve finále parta smažek?

Měnim tedy zadání na nezávislý slovní popis vylučující self(ie)promo