Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak platit parkování v Praze?

Asi mne čeká cesta autem do Prahy, máme tam mecheche absolventů. Asi nebudu moci zaparkovat před tou osvěžovnou co to tam je zamluvené, budu muset hledat flíček někde v okolí, asi placený.
Chci se zeptat: Když zaparkuji, do kasičky hodím mince na dobu co předpokládám, že se tam tak dlouho budeme veselit, ale slezina se protáhne a bude potřeba tam hodit další mince.
Když na parkovišti bude tahle kasička co se tam musí zadat RZ auta, budu muset dojít až k ní nebo jsou ty kasičky nějak propojené a bude stačit, když najdu nějakou bližší, zadám RZ a hodím mince tam?
https://goo.gl/maps/yvqfVHSzSQgfHTaQ7

BTW: Ta slezina by měla být "U Fleků", můžete mi někdo poradit blízké parkoviště co by nebylo moc zastrčené a neměl by být problém najít místo?

Děkuji.
Ten hotel Cube by se mi celkem zamlouval. Akorát mne zaráží ty maximální rozměry co tam uvádějí.

Délka 5,0 m Šířka 1,9 m Výška 1,7 m

Délka i výška by vyhovovala, ale šířka je o chloupek menší, to by bylo na odření. Ale do Prahy se chci předtím podívat, tak tam možná se sviňákem zajdu a přeměřím to.
:-/

Já bych dojel rychlíkem na Hlavní a odtamtud MHD. Auto bych nechal v garáži. Ale manželka je jiného názoru. Ostatně je to slezina její školy, tak bych tam vůbec jezdit nemusel.
Ty jsi asi ještě šťastně svobodný.

Vtip(?):
"Pane řidiči. Vy jste neviděl značku "Zákaz zastavení"?
"Viděl. Ale vy jste asi neslyšel mou manželku, když mi řekla: ´Tak tady na mě počkáš´."

:beer:

Stáhni si aplikaci MPLA. Nebudeš muset utíkat nikam když se ti slezina protáhne. Prostě si přikoupíš minuty podle potřeby. Navíc tam máš mapu kde vidíš jaké jsou zóny, ceny za hodinu atp. Můžeš nakupovat samozřejmě i po 10,15,20,30 minutách atp. Jsem pražskej a tohle používám skoro pořád. Zaplaceno na pár kliků.
Chodí i notifikace když se ti blíží konec zaplaceného času s možností prodloužit. Potvrzení o platbě ti chodí i na mail.