Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak platit parkování v Praze?

Asi mne čeká cesta autem do Prahy, máme tam mecheche absolventů. Asi nebudu moci zaparkovat před tou osvěžovnou co to tam je zamluvené, budu muset hledat flíček někde v okolí, asi placený.
Chci se zeptat: Když zaparkuji, do kasičky hodím mince na dobu co předpokládám, že se tam tak dlouho budeme veselit, ale slezina se protáhne a bude potřeba tam hodit další mince.
Když na parkovišti bude tahle kasička co se tam musí zadat RZ auta, budu muset dojít až k ní nebo jsou ty kasičky nějak propojené a bude stačit, když najdu nějakou bližší, zadám RZ a hodím mince tam?
https://goo.gl/maps/yvqfVHSzSQgfHTaQ7

BTW: Ta slezina by měla být "U Fleků", můžete mi někdo poradit blízké parkoviště co by nebylo moc zastrčené a neměl by být problém najít místo?

Já bych dojel rychlíkem na Hlavní a odtamtud MHD. Auto bych nechal v garáži. Ale manželka je jiného názoru. Ostatně je to slezina její školy, tak bych tam vůbec jezdit nemusel.
Ty jsi asi ještě šťastně svobodný.

Vtip(?):
"Pane řidiči. Vy jste neviděl značku "Zákaz zastavení"?
"Viděl. Ale vy jste asi neslyšel mou manželku, když mi řekla: ´Tak tady na mě počkáš´."

:beer: