Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sim karta USA

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám v plánu odletět na 3 týdny do USA (la,sf,lv) a potřeboval bych už odjet s nějakou sim kartou která bude mít neomezené data v USA. Mohl by mi někdo prosím poradit kde takovou sim kartu objednat z česka aby došla domů a já mohl už tam odletět s platnou sim kartou s daty? Má někdo nějaké zkušenosti rady tipy popřípadě přímo odkaz na objednání karty? Děkuji
A hlavně tedy kartu fyzickou a ne esim. :)

3 týdny je dost na hraně i v čechách, pošta funguje pomalu, karta může přijít klidně až budete za oceánem.
Je to asi jak píše fleg. Na letišti jsem na simky nekoukal, ale léta jsem koukal, jak předražené se pro cizince prodávaly simky a tehdy taky telefonní karty do budek na nádražích a podobných turistických místech. To samé s výměnou peněz, cizinec vymění na nádraží svá eura za 12 korun za euro, přitom kdyby udělal pár kroků na Václavák dostane třeba i 18 korun a kdyby ještě hledal a vybíral opravdu dobré směnárny, dostal by i 23 korun za euro (dneska možná ještě víc, těch 23 to bylo když se euro prodávalo za 23,50). Tahle zlodějina za bílého dne je příšerná, ale cizinci mají informací dost (opravdu si nemyslím, že by měl nějaký předpis stanovovat, jakou smí mít směnárna marži), mají jistě své aplikace a průvodce, tak nechápu, jak třeba před takovými směnárnami můžou stát i fronty.