Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sim karta USA

Zdravím, chtěl bych se zeptat mám v plánu odletět na 3 týdny do USA (la,sf,lv) a potřeboval bych už odjet s nějakou sim kartou která bude mít neomezené data v USA. Mohl by mi někdo prosím poradit kde takovou sim kartu objednat z česka aby došla domů a já mohl už tam odletět s platnou sim kartou s daty? Má někdo nějaké zkušenosti rady tipy popřípadě přímo odkaz na objednání karty? Děkuji
A hlavně tedy kartu fyzickou a ne esim. :)

Předmět Autor Datum
My recommendation Traveltomtom recommends a T-Mobile sim card for the USA if buying a prepaid sim ca…
fleg 23.01.2024 09:16
fleg
3 týdny je dost na hraně i v čechách, pošta funguje pomalu, karta může přijít klidně až budete za oc… poslední
ml1 29.01.2024 13:37
ml1

My recommendation
Traveltomtom recommends a T-Mobile sim card for the USA if buying a prepaid sim card on arrival in the USA. T-Mobile has a very extensive 5G network all over the USA and for $50 USD you get unlimited data for 30 days, it is cheaper than AT&T and Verizon.

However, my recommendation is to order a sim card for traveling in the USA on the internet, not on arrival in the USA. The best USA sim card deals for tourists in 2024 can be found online. Why? It is simply easier and cheaper!

Unfortunately buying a prepaid sim card at any international airport in the USA is pretty much a disaster. Some airports don't even have sim card shops like at JFK Airport in New York or you can only find extremely overpriced sim card in a vending machine. Or what about a $82 USD sim card with 15 GB data at LAX?

Odpoved mas, vyber si operatora a vygoogli si, kde si mozes kupit jeho simku.
Napriklad https://www.t-mobile.com/cell-phone/t-mobile-sim-card

3 týdny je dost na hraně i v čechách, pošta funguje pomalu, karta může přijít klidně až budete za oceánem.
Je to asi jak píše fleg. Na letišti jsem na simky nekoukal, ale léta jsem koukal, jak předražené se pro cizince prodávaly simky a tehdy taky telefonní karty do budek na nádražích a podobných turistických místech. To samé s výměnou peněz, cizinec vymění na nádraží svá eura za 12 korun za euro, přitom kdyby udělal pár kroků na Václavák dostane třeba i 18 korun a kdyby ještě hledal a vybíral opravdu dobré směnárny, dostal by i 23 korun za euro (dneska možná ještě víc, těch 23 to bylo když se euro prodávalo za 23,50). Tahle zlodějina za bílého dne je příšerná, ale cizinci mají informací dost (opravdu si nemyslím, že by měl nějaký předpis stanovovat, jakou smí mít směnárna marži), mají jistě své aplikace a průvodce, tak nechápu, jak třeba před takovými směnárnami můžou stát i fronty.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru