Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kolega v práci mi natáčí nohy

Dobrý den,

mám takovou delikátní věc, s kterou si nevím rady. Zjistila jsem, že mi kolegy v práci na poradě případně v kuchyňce natáčí nohy telefonem když mám sukni. Všimla si toho moje kolegyně a nyní to taky pozoruji. V životě bych to do něj neřekla, ráda si s ním povídám, ale tohle se mi nelíbí, hlavně by mě zajímalo, co s těmi videi dělá. Nevím je možné, že to třeba i někde sdílí.
Když to budu řešit oficiálně, je možné, že ho vyhodí (ale to bych mu nepřála) a navíc, protože jsme japonská společnost nám zakážou nosit sukně nad kolena. Když mu to řeknu, asi to i zapře a bude to takový mezi námi trapný. Tak co s tím?

já jen jestli někoho napadne nějaké řešení nekonfliktní, nějak to vyřešit oklikou, kromě teda nošení kalhot...ono v těch vedrech prostě raději sukně, ale za chvíli přijde podzim, tak se to vyřeší

a nevíte ještě někdo jestli jde zjistit zda moje nohy nekolují někde po sítích? nebo třeba na tom i může vydělávat na Only Fans.? Jsem někde četla, že tam někdo natáčí jen svoje nohy a pěkně si vydělá

Pokud je na nějaké síti najdete, tak kolují.
Pokud je nikde nezahlédnete, tak stejně nevíte, zda nejsou někde jinde, pro někoho s lepším předplatným, nebo tak něco.

Můžete si ty nohy nechat nafotit asi tak, jak si myslíte, že je fotí on, a nechat si to vyhledat na googlu, ale asi to moc nepomůže.
Pokud je google najde, tak na síti zjevně jsou, pokud nenajde, tak možná jsou někde, kam nemá přístup, nebo tam ještě nehledal. Nebo někde jsou, ale jsou nafocené trochu jinak, nebo upravené, takže mu nepřišly dost stejné. Ale budete aspoň mít jistotu, že od té chvíle je má minimálně google ...

OnlyFans bych se moc neobával, pokud nechodíte v práci bosá a neděláte s chodidly nějaké zajímavé sugestivní pohyby :) Obyčejných nohou je na webu tolik, že jedny další (navíc oblečené a obuté) nemají žádnou speciální hodnotu, pokud nejsou něčím extra specificky zajímavé - čili by na tom těžko vydělal něco zajímavého. A taky by nebyl schopen na žádost s nima něco zajímavého předvádět, takže žádné bonusy navíc (na rozdíl od holek, co to jedou v přímém přenosu a za pobídku s nima vrtí na přání - pokud ne i něco víc).

Nemluvě o tom, že možná nejlíp nevědět, protože i pokud je někde najdete, tak je odtamtud nejspíš nezvládnete odstranit, kdovíkdo si je už stejně stáhnul a kolega je tam může kdykoli nahrát znovu. Digitální kopie se udělá snadno a rychle a nestojí prakticky nic a nikdy nebudete mít jistotu, že není ještě někde nějaká další.

no je pravda, že jen když jsem zadala na instagram #legs, tak vyjelo takových nohou, že nechápu, proč natáčí ty moje...nic právě speciálního nedělám ani bosá nechodím :-)...takže s tím Only fans jste mě uklidnil, že tam asi nebudou (jako když tak bych chtěla aspoň procenta :-)) a na instáči asi taky když jich je tam tolik, to by bylo zbytečný...čím dál víc nechápu proč to dělá a riskuje

Prostě ho soukromě upozornit, že jestli toho nenechá a nevysvětlí důvod, tak s tím jdete na vedení společnosti a asi bude mít pak dost velký problém. A že na to máte svědky. Asi máte hezké nohy a taky asi řekne, že se mu líbí, ale kromě šmíráka to může být i nějaký fetišista. Pokud není na videích celá postava a obličej, tak nějaké zveřejnění na síti asi nic neznamená, nikdo nepozná čí nohy to jsou. Na světě jsou asi 4 miliardy párů ženských nohou a určitě miliony fotek a videí ke stažení. Ale na webu spíš než legs hledejte upskirt, o to mu možná jde.