Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stuzkova

Čaute ľudia ! Keďže som v maturitnom ročníku, blíži sa nám stuzkova....a tak by som sa chcela opýtať na vaše zážitky poprípade nejaký super nápad na program okrem tých čo sú na youtube :) Ďakujem !
A ešte jedna otázka aké ste mali motto na oznamku ? :D

loading...

Zazitky su po rokoch take...blede.
Co si pamatam?
Nejaky otrasny program, ale pretrpel som ho (nastastie som neucinkoval).
Tajne popijanie, ktore jeden spoluziak nezvladol z coho bola triedna trosku mimo, ale neriesila to neskor.
Otrasne saty a ucesy spoluziacok, ale vtedy sa mi to az take hrozne nezdalo.
Moj uces ala Jarda Jagr a hrozne fialove sako od nejakej miestnej dedinskej krajcirky z nejakeho lacneho matrosu.
Popijanie pri bare so spoluziackynim otcom, ktoreho sme mali v oblube este aj dalsie roky, lebo sa s nami na Velku Noc vzdy pekne sundal.
Moto na oznamku je passe, urcite nejaka nepodstatna mudrost.
A este si pamatam zltu BASF VHS kazetu zo stuzkovej, ktoru som nikdy nevidel celu lebo mi to prislo trapne.
Ono je to asi o tom kto ako vnima svoje studium. Ja som mal peknu strednu skolu, chodil som tam rad a riesil vtedy dolezite veci, ale ozajstny zivot sa pre mna zacal asi az na VS, ked som prestal riesit sport a dal sa na drogy, sex a rokenrol.
Ale poviem ti jeden unikat...so spoluziakmi z gympla sa stretavame doteraz, stretavky velke (po 4 rokoch) mavame na chatach, kde prespavame, kazdy rok mavame zahradne pikniky u mojich rodicov a aj teraz po 22 rokoch nas bolo tusim 16ks a najnovsie mame uz treti rok tradiciu, ze na zimu chodime na vikend na chatu ku spoluziacke a zase nas tam bolo asi 12ks.
Ked to porovnam s ostatnymi, co sa stretnu raz za 4 roky niekde v restike na 4h a idu domov...kopec ludi nam zavidi.

Prázdno, nuda.

Stužky jsme měli zakázáno veřejně nosit, abychom se nevyvyšovali nad dělnickou mládež.
Večírek jsme měli v extrovce nějaké hospody, stužky nám rozdal třídní profesor, bylo to asi bez alkoholu, cigaret (možná limonáda a chlebíček, už si to nepamatuji). Určitě to skončilo nejpozději někdy v podvečer.

Stužky jsem nikdy nenosil. Ne kvůli možnému pobouření dělnictva, ale i nápis, co jsme tam měli, mi připadal dost trapný.