Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stuzkova

Čaute ľudia ! Keďže som v maturitnom ročníku, blíži sa nám stuzkova....a tak by som sa chcela opýtať na vaše zážitky poprípade nejaký super nápad na program okrem tých čo sú na youtube :) Ďakujem !
A ešte jedna otázka aké ste mali motto na oznamku ? :D

Prázdno, nuda.

Stužky jsme měli zakázáno veřejně nosit, abychom se nevyvyšovali nad dělnickou mládež.
Večírek jsme měli v extrovce nějaké hospody, stužky nám rozdal třídní profesor, bylo to asi bez alkoholu, cigaret (možná limonáda a chlebíček, už si to nepamatuji). Určitě to skončilo nejpozději někdy v podvečer.

Stužky jsem nikdy nenosil. Ne kvůli možnému pobouření dělnictva, ale i nápis, co jsme tam měli, mi připadal dost trapný.