Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám ho ráda, ale může se tohle změnit? Je ten jeho přístup v sexu normální?

Dobrý den,
mám několik dotazů ohledně sexuálního života mužů, dá-li se to tak říct...Mám půl roku partnera, mě je 25, jemu 40. Je to můj první sexuální partner. Byli jsme spolu asi dva týdny (sestěhovali jsme se prakticky hned po seznámení, protože než jsme se sešli, psali jsme si přes net a já jsem byla z druhého konce republiky )když jsem hodlala večer nějak fyzicky sbližovat, s prvním sexem jsem ještě chtěla počkat, ani jsem mu to zatím neříkala. Hrozně mě překvapila jeho reakce, kdy mi začal defakto nadávat, že muž nabízí a žena přijímá nebo ne a ne naopak a že večer to rozhodně nejde (myšleno NIKDY!), protože to už je unavený a pak by neusnul atd. Vůbec jsem ho nepoznávala, jindy klidný člověk, spíš introvert byl najednou až agresivní...Když jsem mu oponovala, že mi přijde normální, aby začala žena a že večer to taky není nijak nezvyklá doba, tak mi říkal, jestli jsem snad sexuolog nebo co a že tomu nerozumím...Pak taky říkal, že NIKDY nebude používat kondom, protože mu vždycky spadl nebo praskl a že si mám sehnat prášky...Jenže ty ze zdravotních důvodů nemůžu mít...Takže teď je situace taková, že se řídíme plodnými a neplodnými dny...To není ale jediný problém. Jediný čas, kdy spolu máme styk je ráno. A to nejen ve všední dny, ale i o víkendu, atd. Vlastně to jde jen tehdy, když má spontánní ranní erekci. Resp. kdyby to bylo pokaždé, když to z mé strany z hlediska neplodných dnů jde, ještě by to snad šlo, ale několikrát se stalo, že začal s (maximálně pětiminutovou) předehrou, já jsem evidentně nebyl proti a on najednou přešel ode mě k ruční práci...Byla jsem tak v šoku, že jsem se nezmohla na slovo...Něco jako když vidíte, že se někdo chystá sníst poslední kousek všeho oblíbeného koláče, vy na něj chcete zavolat, že chcete taky, ale víte, že než dořekne větu, je to ztraceno...Připadala jsem si v těch chvílích jako pornočasopis...Využil mě a odhodil...Další problém je, že se myje jen než jde v poledne do práce, takže ráno, když k sexu dochází, je vlastně 24 hodin nemytý. Mě to hrozně vadí a několikrát jsem ho kvůli tomu odmítla. Kdybych to udělala pořád, tak by byl ale jakýkoliv sex. kontakt vyloučený...Což by mu myslím až tak nevadilo...Takže se překonávám, ale pokaždé si připadám skoro jako znásilněná, pošpiněná...Představa, že se ve mě vlastně umyl...Mockrát jsem ho prosila, ať se myje, než jde spát, ale řekl, že to nepřipadá v úvahu, že je zvyklý se mýt ráno už 15 let...( 10 let přede mnou neměl vztah, předtím to asi partnerce nevadilo, nevím...). Copak je to tak nenormální požadavek chtít, aby se předtím myl?
Asi si dokážu představit, že bych se ve všem omezila, přistoupila na jeho podmínky, ale to mytí nezvládnu a pak je ten vztah pro mě k ničemu, nechci mít spolubydlícího, ale partnera. On se ale přizpůsobit nehodlá...
Co mi radíte? Děkuji. Ivča

loading...

Takže Vám taky nepřijde jako divný požadavek, aby se partner před sexem umyl? Už jsem si fakt připadala divná já, že jsem třeba nějak přehnaně vnímavá či co...Mě by pár hodin samozřejmě nevadilo, nemusí jít do sprchy pět minut před, ale celý den a noc, to je přece jen moc...A říkala jsem si, i kdybych byla divná, kdyby mě měl rád, tak by snad takovou obět, jako je pět minut ve sprše podstoupil...(stačilo by i místní umytí alespoň v umyvadle, na to by stačily minuty dvě...)

Už jen ten věk je takový, že si nemusíte úplně dobře sednout.
Holka užívej si, je ti 25 a chceš se zahrabat s nějakým 40-ti letým prasetem? Je předpokládám dobře zajištěný jinak vážně nevím co tě u něj pořád drží.

Zajištěný opravdu není, má pár kroužků v DDM, je to učitel. Má sice VŠ, ale pracovat na plný úvazek se mu nechce, je zvyklý tak do desíti spát...Takže má sotva 10 tis., dávám mu na nájem 4200, ač si nevydělávám a studuju...Láska je prostě asi slepá...Je jinak dost věcí, co máme společných, chodíme do přírody, jsme oba inteligentní, takže máme podobné názory, jsme spíš introverti, baví nás podobné filmy atd...

Takze 40ti lety impotentni nemakacenko, ktery si stezi vydela na sebe, ktery je jeste k tomu arogantni prase...ze 10 let nikoho nemel neni tak prekvapujici. Vas vztah uz davno skoncil, on vlastne nikdy nezacal, to nemuze nikdy funfovat. Ted se jen ceka, az to dojde i tobe. No, verim, ze to bude snad brzo. Kazdej den s nim je jen tvuk ztraceny den. On ten zivot utika az prilis rychle na to, aby si ho marnila s hnupama, nemyslis?

Ja jsem zvyklej spat klidne do 12ti, ale to nemeni nic na tom, ze do prace musim vstavat v 5. To je rozdil mezi normalnim pracujicim a linym blbem.

Opravdu chceš prožít nejlepší léta života jako submisivní pipka s líným špinavcem? Už jen představa, že večer lehne do postele zpocenej a smradlavej je odpuzující, to povlečení musí suprově vonět. Já, ač sebevíc nadranej, jsem vždycky nějak na autopilota dojel do koupelny a spáchal alespoň základní očistu.
Pokud ten chlap nehodlá kvůli tobě alespoň trochu změnit svoje návyky, tak mu zřejmě na tobě nijak moc nezáleží, nebo tě má za něco podřadnýho.

No ono to navíc není po jednom dni, to je tak v týdnu, kdy se myje před odchodem do práce, pokud není (víkend, svátky, prázdniny), myje se tak jednou za 4-5 dní. Do toho se cpe pořád česnekem :-) (opravdu jsem byla echt slepá...). Děkuju všem, tohle by bylo opravdu jen o trápení a čekání na změnu, která by se nikdy nekonala.

"NIKDY nebude používat kondom, protože mu vždycky spadl nebo praskl"
Ses ho mohla zeptat, kolik to za těch 10 let bylo pokusů, resp. z kolika pokusů vyvozuje své statistické závěry, když je to ten vysokoškolák. :-)

"a že večer to rozhodně nejde... byl najednou až agresivní"
Jakmile se impotentnímu muži vystaví daný fakt na odiv, tak to nese těžce. Na tom nic až tak divného není.

"protože to už je unavený a pak by neusnul"
Jakože čím víc je člověk unavený, tím spíš nebude moct usnout ? ;)

Tak aspoň že se občas umyje v tobě, když normálně se moc nemyje.

Mně by spíš zajímalo, co si na něm viděla, že si s ním začala bydlet ?
Inteligence se pozná mimo jiné i podle toho, že když už si člověk vymýšlí/lže, dělá to tak, aby jeho tvrzení nemohl ten druhý rozcupovat v druhé větě.

pokud není (víkend, svátky, prázdniny), myje se tak jednou za 4-5 dní. Do toho se cpe pořád česnekem

Tak to je brutus :-/ Jestli mu nic neříká základní hygiena, tak rychle od něj pryč. Nemáš přece v tvém věku zapotřebí být s takovým humusákem... Jak už tu bylo řečeno: vykopni ho, a najdi si někoho normálního. Nemyté prase patří do chlíva, a ne do postele ]:)

Tak ono 24h neni az tak moc, ked sme za mlada zurovali den a noc tak sa tam nikto nemyl, ale urcite nikto necakal do rana na rannu erekci :) Chalan by sa mal prisposobit aj mytim aj ostatnymi vecami tak aby to vyhovovalo obom. Tie jeho nazory IMHO normalne nie su, a pochybujem ze sa to zmeni (viagra by mohla sice zmenit nejaku impotenciu ale na ten zbytok nenormalnosti tabletky asi nie su :)
Si mlada tak si najdi nejakeho mladeho normalneho a potentneho.

Děkuju, tak jsem se i pobavila :-). Já to vím a tím, co píšete jste mi to povrdili, ale i tak je to těžké. Ta tendence vidět to dobré a naivně přes ty růžové brýle nevidět tu horu negativního je pořád silná.
Docela chápu už ty případy, kdy má někdo partnera evidentně neslučitelného pro jakýkoliv vztah - alkoholiky, narkomany, recidivisty, násilníky atd. a ty ženy (ale někdy i muži) v tom dál setrvávají a okolí si zoufalstvím rve vlasy a nechápe...A mnohdy jsou to ženy inteligentní, ale i sebevědomé a soběstačné...A slepé...
Každopádně chybí málo a jdu.

Jsi mladá, najdi si někoho svýho věku.
Pokud jsi na vážkách, zkus mu nadhodit téma "dítě". Přece jen, ty jsi v tom správným věku a on by už taky měl být fotrem dávno. Vsadím spoďáry, že dítě chtít nebude, současná pohoda mu vyhovuje a dítě by to celý narušilo. Protože kdyby chtěl mít rodinu, tak by partnerku řešil už dávno a nebyl by deset let sám.

No hlavne by si tie veci mala hovorit jemu, a ne nam tu. Ze ti vadi ze sa predtym nesprchuje, pripadne aj odmietnut ze ked si sa nesprchoval tak nic nebude, ak ti to vadi. Kondom - odmietnut bez kondomu, bud s kondomom alebo nebude nic, pripadne sa ho opytaj ci chce mat dieta. To ze urobil seba a teba ne tiez by mal vediet ze to bolo od neho sebecke a blbe (ked ma nejaku masturbacnu uchylku tak mal pre teba mat uz nachystany nejaky dildo apod :). Ked na to vsetko bude srat tak sa zbal a chod inam, nechapem preco 25rocna mlada slecna sa riesi s impotentnym 40nikom. Nech si najde impotentnu 40nicku :)

Jemu jsem to samozřejmě říkala, ví, že mě to trápí. A s odmítnutím by neměl problém, vlastně mám pocit, že se i tím využitím ranní erekce vlastně překonává. Možná to nějaká úchylka bude, protože jinak se aktivní dost, ale vystačí si sám. Když jsem po 14-ti dnech uklízela v pokoji, kam chodí občas spát odpoledne, ale někdy i v noci
(PC tam nemá), tak jsem našla pod postelí cca 50 papírových použitých kapesníků. Že nebyly posmrkané jsem poznala hned...Málem to se mnou seklo...Asi má rád hlavně sám sebe a na jiné mu už kapacit nezbývá...