Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vařit - řidič

Zdravím,
potřeboval bych poradit co vařit jako řidič z povolání. Mám jen plynový vařič, hrnec, pánev. Hlavní problém je, že nemám v autě lednici. Takže normální maso odpadá.
V práci jsem od pondělí od rána a v pátek večer se vracím domů. Přes týden se do obchodu nedostanu, takže si nakupuji jídlo na týden v neděli.
Přes den na vaření není čas. Volno mám až večer. Tak nejlépe kdyby se to jídlo dalo večer uvařit a další den by se přes den dalo ještě jíst.

Teď to řeším tak, že si nakoupím chleba/rohlíky a kvalitnější hovězí/vepřové konzervy(95% masa) + občas nějakou polívku v prášku a tím se nějak přes týden živím. Od rána až do večera většinou nejím vůbec, maximálně nějakou horalku, jablko a až k večeru kolem 18:00 je čas si něco uvařit a najíst se. No prostě nic moc zdravá strava. Rád bych to změnil.

Říkal jsem si, že by se dala uvařit čočka/hrách to se dá jíst i studené přes den.
Dala by se uvařit rýže, těstoviny i brambory. Ale co k tomu? Koupil jsem si minulý týden nějakou omáčku v plechovce na těstoviny, ale větší sajrajt jsem v životě nejedl tak celý obsah hrnce putoval do koše a byl jsem raději hladem. A to nejsem v jídle vůbec vybíravý.

Budu moc rád za nějaké recepty.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Asi to nebude přímá odpověď na tvou otázku, ale třeba pomůže. www.hotovky.cz
Hanyse.k 20.11.2015 19:08
Hanyse.k
Bez lednice to nejde.Teda jo, ale člověk to musí hned sníst.Teď už bude chladno, takže jídlo vydrží…
iconek 20.11.2015 20:08
iconek
Co jsem se díval na lednice tak právě jsem chtěl zatím jen tu obyč. aby to drželo alespoň trochu. A…
Vars 20.11.2015 20:49
Vars
Co jsem se díval na lednice tak právě jsem chtěl zatím jen tu obyč. aby to drželo alespoň trochu ja… poslední
jirka44 21.11.2015 11:45
jirka44

Bez lednice to nejde.Teda jo, ale člověk to musí hned sníst.Teď už bude chladno, takže jídlo vydrží v kastlíku za boudou.
Já jsem si vepřovky zavařoval sám, jednu sklenici s půl bochníkem chleba a bylo to jako oběd a večeři.Jinak sem si vařil guláše, zavařil a bylo do zásoby.Taky ostravský klobásky zavařené ve sklenici neměly chybu.V autě jsem měl dvě lednice, origo a svoji kompresorku.Origo jen chladila a tu svou jsem zapnul na mrazák.Tak byly zmražený vývary, hranolky, nanuky.
Až si budeš kupovat lednici, vybírej kompresorku.Ta s peltierovým článkem s vrtulkou je na prd.Já získal tři kompresorovky v ceně 18 tisíc za kus zadara, dvě sem opravil, jednu bouchnul na aukru ajednu mám doma pod stolem na chlazení pivka :beer: ta třetí je na díly.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru