Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co dělat? Mám se do toho montovat?

Zdravim. Mám jednu kamošku co ju znám už od druhé třídy a vždycky sme se hodně bavily. Ještě rok z5 když jsme byly na střední sme byly někde každý den. A ta chodí už 3 roky z jedním mojím kámošem. Ktery je taky totální týpek a znam se s ním mega dlouho.

No a tak trochu sem zjistil že mu zahýbá s týpkem z práce. První to byly jenom facebook bullshit spamy ale včera už naplnily skutkovou podstatu podvádění. Ten kamoš ju přes 2 roky vyloženě živil a ja nevim esi se vubec hodí říct.

Takže teď bych nejrači o tom řekl kamošovoy. Ale tu kamošku znám daleko dýl.

Jí bych mohl říct ať se uvědomí. Ale jak znám ženské jenom by se nasrala a nechapala by jak sem an to přišel.

Říkám si že se do toho nemám vubec montovat. Ale on je můj kamoš. A jak se pomalu potvrzuje každý ženská je akorát nevěrná děvka. Co mam dělat?????

Ty by ses mel montovat uz jen do ucebnice ceskeho jazyka.

A o co ti presne jde? Byt ze feroveho hrdinu, ktery poukaze na nekalost? Nebo ti jde o ni a doufas v jejich rozchod? Nebo se chces do toho montovat jen tak pro zabavu?

Vztah 2 lidi je vztah 2 lidi...ne tri, ne ctyr...proste dvou. Osobne se do techto veci proste nemontuju a delam, ze nic nevim. Neni to muj boj a kdyz neco reknes, nakonec jsi stejne za spatnyho ty. Krom toho nechapu, jak ses si jistej, ze neco bylo? Sledujes ji? Pokud ano, potreboval bys, aby nekdo smontoval tebe. Pokud ne, co kdyz se pletes?

Proste a jednoduse, neser se do lidi a vztahu, po kterych je ti prd. Samozrejme muzes vstat se slovy "hele,ona te podvadi", ale tak za tyden ocekavam dalsi otazku s nadpisem "prisel jsem o kamosku a kamose,co mam delat?" :D

Svého času jsem slyšel - víceméně z první ruky.
Na jednom pracovišti byla ženská co ji její manžel podváděl. Kolegyně do ní ryly, aby si to nenechala líbit a rozvedla se. Ona se rozvedla a za nějaký čas jim vmetla:
"Tak vám děkuji za rady. Dřív jsem měla manžela co mne podváděl. Teď nemám žádného."

De mi o to žen on ju vyloženě živí jakou dobu a ona takhle. A ano říkám se že do toho je mi hovno a že se do toho vubec nemam montovat. Ale kdybych mě moje stará podváděla a ja bych na ňu makal taky bych to chtěl vědet.

A vím to na 100%. Su u nich tak 3x aj víckrát do týdne. Co chvila u nich kalíme nebo něco.

Nedávno sem potkal sestřenku která s ní dělá v práci. A mezi řečí se mě na ňu zeptala. Žepry esi furt chodi s tim mojim kamosem že v praci tam valí do jakehosi typka pořád. Žepry děla na stejnem mistě a že se ji tam cele dny potichu smeěje jak sviňa protože prý mele totalní sračky.

Posledni dobou když jsem u nich tak ona furt jenom čumi do mobilu a usmivá se jak sluníčko(dřív to tak vubec nebylo).

Asi před tydnem sem ju viděl v jedne hospodě z jedním typkem co znam od vidění ze sídliště kde bydlim a vim že s nou chodí do prace, potkavam ho náhodně po městě celkem často. Nosí težké boty obsázené plackama. Na včera sem byl domluvený s tím kamošem že se k nim stavím a donesu slivku co si přeze mě šéfil. Přes tyden su totiž odjetý na intru. Jenže včera sem potřeboval zrovna odjet pryč brzo tak volam kamošovy že se s tím stavim a on že je ještě v práci ale že jeho mlada je doma a že se s tim mam normalně stavit. Když sem se tam stavil zvonil sem mockrát a nic. Pak sem jí zavolal že ji to potřebuju hodit a odjet. Ona to zvyhla žepry je doma a že byla ve sprše. Takže ať du nahoru že ji to jenom hodim ve dveřích.
Tak du nahoru. Ona otevře jakože jenom v ručníku, ja ji davam kabelu z flaškama a co nevidím, v botníku přesne ty boty(Botník je jediná věc co u nich doma vidíte když sou přivřené dveře. a ty těžké toho typka sou nezaměnitelné) a zaroveň šlo slyšet jak je puštěná sprcha.

De mi hlavně o to esi ma cenu mu to vubec řikat nebo ne? Protože přesne. Když mu to řeknu tak nakonec budu za čuráka.

Vyser se na to, z 99,9% budeš nejhorší nakonec ty, a může se stát, že přijdeš jak o kámošku, tak o kámoše. Nikdy nevíš co tam všechno je, nežiješ s nimi.

"De mi o to žen on ju vyloženě živí jakou dobu a ona takhle. "
Pokud chlap ženu živí a nevybere si to v nějaké jiné oblasti vztahu, aby se to vyrovnalo, tak je prostě blb a nemá vůbec žádné právo tím argumentovat.

Jak tu zaznělo od všech ostatních: Pokud ji ty sám nechceš píchat nebo s ní něco mít, nepleť se do toho.

Mně osobně by nas*ala jediná věc a to ta, že by mě nechala čekat a neotevřela mi, abych ji předal ty lahve. Měl jsi jí říct, že ti otevřít klidně mohla, že víš že píchá bokem s tím a tím a je ti to vážně jedno, jestli tam teď je nebo není, jestli ty boty v botníku jsou jeho nebo nejsou. A příště ať ti laskavě otevře hned. :-)