Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kalorie vs aktivita vs váha

Chlap,23. DLouhodobě rostoucí váha (2-4kg ročně)Momentálně 123kg
Aktivita: 15km týdně nachodím. Jinak velmi pasivní styl života.
Co se týče jídla:
Kalorické tabulky říkají, že při mé váze můj bazální metabolismus spálí 2500kalorií denně.
Dlouhodobě jím okolo tisíc kalorií denně. Zvýšení kalorického příjmu nepomohlo.
Už jsem zkoušel různé stravy. Různé stupně aktivit.
Nějaké nápady jak zhubnout? Z hlediska stravy už kaloricky dolů snad jít nejde. Z hlediska aktivity dělám co můžu.
Díky za rady.

Maso vajíčka a mléčný výrobky je to čemu se snažim dost vyhejbat. V naší rodině jede masná konzumace ve velkym a díky tomu nemálo lidí už mělo rakovinu.
Zeleninu bych jedl rád víc ale nechci jenom chroupat papriku...nemam moc fantazii jak z těch věcí nedělat jen stereotypní jídla.. Chia semínka jsou super...ale to je mám zobat samotný?