Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prohnutá záda, krk

Dájí se nějak léčit prohnutá záda a krk ? slyšel jsem že prý pomáhá cvičení ale hledat po internetu můžu jak chci ale nacházím jen samý koně a krky na kytaře. pokud znáte nějáké stránky tak mi je prosím napiště (nebo rovnou postup při cvičení)

Zajdi k lékaři, ten tě pošle na rehabilitaci. Trakce + cvičení, nejspíš si budeš muset také pořídit domů takový ten velký míč a cvičit a cvičit.

Na internet se vykašli, každej blbec dneska píše rady ohledně něčeho, co sám neví. Lékař je lékař.

Záleží, jak moc máš špatná záda atd. atd.