Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výška - Vyrostu ještě?

Zdravím, chci se zeptat, celkem se obávám toho, že bych ještě vyrostl, jsem se svou výškou velice spokojen a opravdu bych nerad už vyrosl, takže bych se rád zeptal, jaká je šance, že ještě vyrostu, popř. o kolik?
Bude mi 18let, měřím 165cm a velikost nohy mám 43.
Obávám se toho, že vyrostu, právě kvůli té velikosti nohy, jelikož všihni mí přátelé, co mají tak 180cm, mají nohu jako já.
Moc děkuji.

:DD "všihni mí přátelé" - třeba myslel všichni 3 :D
"díky mé výšce je o mě velký zájem ze strany holek" - "nemám žádné kamarádky, nikdy jsem se s holkama neuměl bavit"
Achjo jo tihle zasraní tro(t)lové tu, trapní co mají dvacet imaginárních životů, aby už se člověk bál něčemu věřit a obtěžoval radit.
A to jim ještě ani nezačly prázdniny