Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cooperuv test

Čau mám opraváky z TV protože jsem tam nechodil a učitel mi říkal jestli chci postoupit dál tak musím udělat Cooperuv test (12min) běh říkial mi že musím udělat min 28 koleček nejspíš v tělocvičně, moje otázka jestli se dá udělat cooperuv test i bez trenninku a na pohodu odběhnout třeba i 30 koleček ? a moje druhá otázka nevím kolik měří naše tělocvična ale kolik tak odhadem musím dát jedno kolečko za čas abych vůbec dal aspon tech 28 koleček předem díky.

Zjevně jste nechodil na více předmětů. Zaprvé: píše se trénink. Zadruhé: máte-li na 28 koleček 12 minut, není tak složité vypočíst, jaký čas máte na jedno kolečko. Malá napověda je tohle znaménko :
Jestli dokážete uběhout 28 koleček kolem vaší tělocvičny však netuším a obávám se, že zde málokdo.

Bez tréninku je dost velká šance že to nedáš i kdyby si byl v dobré formě. Klidně se může stát že to přepálíš a odpadneš za 5 minut, Nebo naopak poběžíš příliš pomalu a požadovanou vzdálenost nestihneš. Tabulku Cooperova testu tu máš, tak trénuj.

Jen tak ze zvědavosti se zeptám? Proč jsi nechodil na TV?
Připomněl jsem si dobu her a malin nezralých. Jeden rok na ZDŠ jsme měli na TV učitele co při výuce aplikoval metodu žaves. Obvykle jsme se shromáždili a šli na nějaké hřiště a tam jsme tu hodinu do čehosi čutali. Prezencí se neunavoval. Tak toho mnozí využili a na TV nechodili. Jedlou ale bylo suplování, suplující si prezenci udělal a chybějící měli co vysvětlovat (ale opatrně, aby se nezjistilo, že na TV nebyli nejen tu hodinu, ale že tam nechodili vůbec).