Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Láska ?

Ahoj vpředevčírem se se mnou rozešla přýtelyně, Byly jsme spolu 10 měsíců a nikdy nebyl ani náznak rozchodu jediná hádka jediná neschdoa... :) u ní doma mě brali moc dobře :) pak odjela na tábor a 2 dny po něm se se mnou rozešla, jel jsem za ní v 10 večer vlakem a pak jsme si ještě půjčoval v půl 12 kolo abych vůbec mohl dojet na místo kde bydlí a promluvit si o tom :). Řekla mi že jak přijela z toho tábora že si řkela že ta láska z toho prostě vyprchala a že není jediná šance se k sobě vrátit, brečela u toho že mě pořád bere jako nejbližší osobu :). Jsem schopný pro ni udělat cokoli :). Chce se bavit jako kamarádi a psát si... ale sejít se ještě nechce. Jak se mám zachovat aby byla naděje se vrátit ke mě ? :) Řekla mi i zlato jednou když jsme si psali tak si myslím že to v ní je, už nemám ani depku protože se to snažím tolerovat ale miluju jí :) co mám dělat ? Zkouším jí dostat jako předtím prostě ji znovu zbalit je to moudré nebo jak mám pokračovat ? :)

loading...

Snažím se to brát dobře protože jak byla na tom táboře, tak jsme nějak počítal s tím že se asi něco děje a všechno jsem to ze sebe dostal protože jsme nějak cítíl že se něco stane :D. TAkže jsem s eprostě vybrečel jak malá děvka a pak už jsem s tím nějak počítal :). NAvíc si pořád píšmee a hodně mi to připomína ten vztah prostě :) :D . A vykašlat se na ní nechci protože jsme si fakt neuďelali jednou špatnou věc a vážím si tě doby co byla se mnou :) akže se na ni určitě nevykašlu protože ji miluju a budu se o ni snažit ale chci vědět jak prostě... :D

MUDr. Plzák v jedné své knize (možná ve víc svých knihách) radil, že pokud chlap dostane od ženské kopačky, tak to má brát jako chlap a odejít středem s hlavou hrdě vztyčenou.
A čas co jsi jinak trávil na rande s ní bys mohl věnovat na to, aby ses zdokonalil v českém pravopisu. Ta "přýtelyně" asi nedělá moc dobrý dojem.

Hele pravopis neřeším a myslel jsem že na poradně budete radit a ne kritizovat takže asi chyby si myslet že na poradně věřit že vám někdo poradí :D. Místo toho tady jenom každej rejpe a je negativní :D. Jsem velký optimista ale chci prostě vědět abych ji dostal zpátky takže už budu rád když mi někdo dá nějakou radu... :D

Hele pravopis neřeším...

A možná děláš chybu. Od jedné dívenky jsem slyšel, že dala kopačky amantovi co jí napsal, že se mu "vrila do srdce".
A rady tu jsi dostal, celkem jednoznačné, aby ses s tím smířil. Čím víc budeš škemrat, aby se k tobě vrátila, tím víc jí budeš k smíchu.

Když jsem byl ještě šťastně svobodný, pokoušel jsem se chodit s jednou dívkou - ještě ve škole, pak přes vojnu, celkem tak tři roky. A pak se se mnou rozešla. A věř mi, vůbec o nic jsem nepřišel. Naopak. Protože jsem se začal zabývat věcmi, na které bych s ní neměl čas a do života mi to hodně dalo.
A jak ji máš dostat zpátky? Asi nijak. Leda by si sama uvědomila, jaká je škoda, že se s tebou rozešla a pokusila se k tobě vrátit.
Na přísloví "Pro jedno kvítí Slunce nesvítí" je hodně moudrosti.

Kluk dostal kopačky (nebo ho holka podvedla)
Kluk nebyl smutný.
Kamarádi se ho ptali proč není smutný.
On odvětil "Proč bych měl být ? Já přišel o holku která mě nemilovala. Ona přišla o kluka co ji miloval."

Láska je bohužel opravdu divná. Odejdi a vykašli se na to.

Jinak máš gramatiku malého dítěte, ale tvoje přítelkyně jezdí jako instruktorka na tábory. Hmm. Možná bys měl trochu dospět a aspoň se naučit tu gramatiku psaného projevu.
Smiř se s tím. Dostal ses do friendzone a z té už se nedostaneš protože jsi se do ní dostal ze vztahu s ní. Ona jakmile narazí na někoho nového tak ty už budeš vzduch. Což je v 95% případů nevyhnutelné.

Pochop jednu věc. Ona tě už NECHCE. Dokonce tě nechce ani vidět. Nechce se ani kamarádit - "ale sejít se ještě nechce" (kamarádi se totiž vídají, pokud to náhodou nevíš).
S jakoukoli jinou holkou, kterou aktuálně neznáš, máš tedy nyní logicky násobně vyšší šanci uspět než s touto. S jakoukoli !

Existuje samozřejmě mraky způsobů jak ji dostat zpátky, ale všechny jsou tak nějak na jedno brdo. Rohypnol, midazolam, flunitrazepam, chloroform, atd.

Pak ještě existují ty triviální způsoby jako stát se miliardářem, vůdcem nějakého státu, posledním mužem na planetě, apod.
Osobně bych sázel nejspíše na chloroform, protože aktuálně s tebou nevydrží dýchat v jedné místnosti společně vzduch ani tak dlouho, aby měli jiné prostředky šanci zabrat.

Když tě nechce, tak nechce, nutit někoho do vztahu nejde. Asi na tom táboře poznala jiný kvality jiných samců (a nemyslím zrovna ty rozmnožovací kvality, třeba i ty duševní).
Se s tím smiř a najdi si jinou.

Z indicií - tábor, cesta za ní vlakem a na kole... - soudím, že vám je oběma tak nějak pod dvacet. To je v pohodě, ještě máte hovězí roky, bude ještě pár let trvat, než si každej ujasníte, co od koho v životě chcete a než to najdete.

Chlape, je tomu cca 2 týdny co jsme se s přítelkyní rozešli. Ty jsi byl s ní 10 měsíců, já 9 let. Argumenty od tvojí ex jsem slyšel taktéž (prý si musí uvědomit, zda li si mě váží). No a co teď? Život jde dál, ale co vím, je, že pár měsíců nechci o vztahu ani slyšet. Takže hlavu vzhůru a zkus štěstí s jinou.

No jo,ale všechny tyhle typy chlapů (a už jich tu bylo dost) chtěj slyšet :"Vytrvej,dokaž jí jak jí miluješ,ona za čas pochopí" a podobný nesmysly.Podobnej nám ted brečí v práci.Ze začátku mi ho bylo líto,po delším čase a mnoha detailech se tý holce ani nedivím.

Už toho šmudlu nechte žít. Co mělo být řečeno to řečeno (tedy napsáno) bylo a další diskuse v tomto duchu mi připomíná scénu z filmu "Připoutejte se, prosím" (parodie na film "Letiště", aspoň myslím), jak ženská dostane hysterický záchvat a někdo z pasažérů ji uklidní, že jí dá pár facek, ve filmu "Připoutejte se, prosím" to pokračuje tak, že před tou ženskou se vytvoři fronta pasažérů a každý ji chce uklidnit tím, že jí dá taky pár facek.