Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Posilovna X Pivo

Zdar pánové, chtěl sem se zeptat jeslti konzumace piva prospívá posilování, vím že to prospívá přibirání na váze ale jak z posilovnou, samozřejmě tím nemyslím že bych konzumoval pivo před tím než bych šel do posilovny ale když neposiluji jestli to má nějaký negativní vliv na tělo 2, max 4 piva za den ..

No nevím jestli to je dobré po cvičení, teda podle toho co děláš. Jestli posiluješ na objem tak to asi potom jo nerozumím tomu až tak dobře ale já dávám tak max 4 pivka ve dni kdy nejsou treninkové dny, ale nevím jestli to prospívá. Jinak před spaním jsou nejlepší tvarohy, lososa nebo nějaké větší jídlo spíše k obědu a nebo na svačinu třeba Rybu v konzervě :) ( pokud posiluješ )

Pro neoras :
Pivo je zlo, které nemá s posilovanim nic spolecneho, ale tazatel chce po nas jen dobrozdani, ze bude chlastat dal a nebude to vadit, tak at chlasta.

500kcal v litru ma tak 12°pivo, ale to je jedno, onech 500kcal je priblizne 1/4 denního prijmu průměrného člověka, coz je vlastne takovej normalni obed, takze 4 piva, jak pise je uz celkem ulet do kalorického prijmu.
Jen nesouhlasim s tou tvou hlaskou, ze to spali jen tim jak bude otvírat hubu, to by byli všichni ozralci vysekani na prach :-)

Jen pro predstavu je to pro 80kg chlapa beh rychlosti 10km / h cca 35 min a to uznej nemá s otviranim huby moc spolecneho :-D

Hlavne všichni ti, co cvici, si mysli, ze pak si muzou dat, když to vypotili, ale to je omyl, nebo opravdu budou drit jen na to pivo, ale výsledky posilovny budou nicotne.