Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Posilovna X Pivo

Zdar pánové, chtěl sem se zeptat jeslti konzumace piva prospívá posilování, vím že to prospívá přibirání na váze ale jak z posilovnou, samozřejmě tím nemyslím že bych konzumoval pivo před tím než bych šel do posilovny ale když neposiluji jestli to má nějaký negativní vliv na tělo 2, max 4 piva za den ..

No nevím jestli to je dobré po cvičení, teda podle toho co děláš. Jestli posiluješ na objem tak to asi potom jo nerozumím tomu až tak dobře ale já dávám tak max 4 pivka ve dni kdy nejsou treninkové dny, ale nevím jestli to prospívá. Jinak před spaním jsou nejlepší tvarohy, lososa nebo nějaké větší jídlo spíše k obědu a nebo na svačinu třeba Rybu v konzervě :) ( pokud posiluješ )

Jako já nezpochybňuji tvoji odpověď plnohodnotná večeře je k nezaplacení, tvaroh má taky hodně kalorii a mnohdy se to i vyplatí před spánkem. Já zas tak moc nesypu používám ze Startu Whey Gainer taková slabší věcička ale jenom na ráno a pak během dne ke svačince nebo 1 hodinu po obědu, k večeři taky nějaké jídlo nebo něco menšího ale před spaním nepoužívám Gainer se nevyplatí, nevím jak u proteinu, slyšel jsem teda že to patří mezi ty nejoblíbenější nápoje hlavně před spaním. Ale já jsem spíše ten gainerovy typ, Před trenalem BCAA, a nakopáváč a po treninku, Arginin a nějaké ovoce jinak nic. Protein sem ještě nikdy nezkoušel. Během ne treninkového dne vychlazený radegast max 4x a to je vše. je tu právě plno stránek které mají proti chodné názory a proto mi to motá s hlavou jestli nemám se svojím oblíbeným nápojem přestat :)

Podle vyctu tvých doplnku jsi asi profesionalni kulturista :-D
Ale mas v tom teda poradnej zmatek.
Nevim proc do sebe rves Gainer ?? Asi jsi nakost vyzabli a ne a ne pribrat kilo. Protože jinak absolutne nechapu jak do sebe muzes dobrovolne rvat rychly cukry za tak strasnou cenu ? To uz se nafutruj Tatrankama, jestli ti chutnaj a ses na tom stejne a ještě si pochutnas :-D

BCAA jsou naprosto nadhodnoceny a tim padem predrazeny produkt, který ty NEPOTREBUJES, protože pokud nemas vůbec jasno v tom jak poskládat jidlo, nemuzes do sebe prat doplňky, protože z podstaty jen DOPLNUJI to co ti chybi a to ty absolutne nevis .

A prave Protein je asi to jedine, co by jsi mel koupit, není to nic proti nicemu a rozhodne je to na regeneryci rychlejsi nez klasicke jidlo, ale jidlo je ZAKLAD bez kterého se neobejdes.

Pro neoras :
Pivo je zlo, které nemá s posilovanim nic spolecneho, ale tazatel chce po nas jen dobrozdani, ze bude chlastat dal a nebude to vadit, tak at chlasta.

500kcal v litru ma tak 12°pivo, ale to je jedno, onech 500kcal je priblizne 1/4 denního prijmu průměrného člověka, coz je vlastne takovej normalni obed, takze 4 piva, jak pise je uz celkem ulet do kalorického prijmu.
Jen nesouhlasim s tou tvou hlaskou, ze to spali jen tim jak bude otvírat hubu, to by byli všichni ozralci vysekani na prach :-)

Jen pro predstavu je to pro 80kg chlapa beh rychlosti 10km / h cca 35 min a to uznej nemá s otviranim huby moc spolecneho :-D

Hlavne všichni ti, co cvici, si mysli, ze pak si muzou dat, když to vypotili, ale to je omyl, nebo opravdu budou drit jen na to pivo, ale výsledky posilovny budou nicotne.