Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvičenie pre začiatočníka

Čaute chcem sa vás spýtať že som sa rozhodol cvičiť ale neviem ako správne začať a ako často cvičiť, chcel by som nabrať svalovu hmotu, treba brať aj niake proteiny? Ak ano tak kedy najlepšie sa to vyplatí. Akože čas mam celý týžden tak možem každý den chodiť cviciť, mam 16r 55kg 174cm výška. Treba dodržiavať niako stravu? Som v tom amatér tak preto tolko otázok.
Za všetky rady ďakujem.

Tak chodíš asi do blbých posiloven, tady ti v pohodě kdokoliv ukáže jak na co jsou který cviky jak dejchat,série,atd a nemusí to bejt nutně trenér, kdo to nepochopí hned tak si hold návštěvy zopakuje,stejně se vyplatí pernamentka na měsíc a za tu dobu to pochopí každej.Jako fakt nevím co se 7 let učíš pokavaď to neděláš profi.....

Někdo se základy nenaučí ani za rok. Vlastně se nenaučí cvičit vůbec. Za ty roky už jsem viděl spousty lidí, kteří roky vypadají stejně a pořád stejně blbě cvičí. Taky jsem po půl roce machroval, ale člověk techniku cviků zdokonaluje neustále, hlavně pokud se bavíme o základních cvicích jako je dřep, tah, tlak.