Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 13.5 Let - Cvičení

Ahoj, mám jeden dotaz.
Má smysl posilovat ve 13,5 letech ? Měřím 162cm a vážím 52Kg.
Vlastně ani netuším jak mám zažít. Zatím cvičím jen s vlastní vahou a to tak 2x do týdne v Pondělí a a Čtvrtek.
Cvičím podle nějakého začátečnickýho plánu:

Celý plán ale cvičím 2x. = Udělám to jednou, zopakuji znovu.
Kliky: 10 2x
Dřepy s výskokem: 15 2x
Obrácený klik: 10 2x
tricepsový trik: 5 (víc neudělám zatím) 2x
Shyby: 1 (Na víc nemám) 2x
Výpady: 15 2x

Pak ještě občas 20kg činky :D

Jinak dietu nic takovýho nedržím jen už nejím brambůrky,čokoládu atd... Jde o to, že už takhle cvičím 2měsíce ale žádný změny sem nezaznamenal. Jsem jsem vlastně z 58kg "ztloustl" na 60kg :D Ale nevím či špeky či trochu svaly :D Díky všem.

hodně si můžeš zacvičit i s různýma expanderama nebo odporovýma gumama. taky trx a jeho obdoby, případně nějaké lano nebo popruhy. já bych asi hrazdu mezi futra nekupoval má omezené použití. ušetři rovnou na pořádnou nebo kup nebo si udělejte na vesnici nějakou venkovní nebo na stromě apd. pokud bydlíš v baráku najde se tam spousta věcí na posilování. činky jsou dost omezené a vyjdou jako celek draho. na domácí cvičení stoprocentně doporučuju kettlebell, kterej je mnohem univerzálnější a je to věc, která se nikdy neztratí a je prakticky na celej život...