Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr pánského obleku

Dobrý den,

potřebuji poradit s nákupem kompletního pánského obleku - kalhoty, sako, košili a boty. Potřebuji co nejlevnější, proto jej chci koupit přes internet. Velikost se u obleků udává stejná jako u běžných věcí? Když mám kalhoty v. 30 bude mi stejný oblek? Znáte hlavně někdo dobrý eshop s obleky, kde mají popsaný velikosti, které skutečně pošlou a odpovídají skutečnosti?

Děkuji za pomoc.

Výběr vhodného obleku (tedy takového, aby si děvčata neťukala na čelo) je celkem jednoduchý, pokud nezapomeneš na dámský doprovod (mamka, přítelkyně, kamarádka).
Samozřejmě pak musíš škrtnout "co nejlevnější" . Což je ale v případě tohoto artiklu stejná blbost jako nákup obleku v eshopu.
Mám popsanou metodou vybraný drahý pohodlný oblek a vydržel už 15 let pohřby, srazy, přednášky, plesy i taneční bez poskvrny. Takže byl vlastně levný.

První oblek jsem měl do tanečních, byl levný, dokonce přežil maturitu a pár zkoušek na VŠ. Následně jsem si na pokračovaní VŠ dopřál koupit dražší oblek zkrácený na míru (sako+kalhoty) - cena cca 10. tis. - Když jsem je porovnal, musel jsem se stydět, jak jsem léta chodil jako hastroš. Takže rada zní - na obleku nešetřit!

Kvádra zrají jako víno ]:). Mám maturitní oblek (pravda, i za bolševika nebyl vůbec levný) a prošel se mnou svatbami (i mojí), funusy, pozvánkami na kulturní akce. Pokud v tom nevypadáš jak troglodyt, vydrží ti na celý život. Do truhly jej zřejmě nafasuju taky. Moje rada: vezmi sobě pod křídlo přítulku/mamku a vybírejte. Ale to už tam kdosi radil. Nešetři.