Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 14let jídelníček

Je mi 14let, váha 62kg, výška 165cm. začínám cvičit a potřebují poradit jestli je k tomu potřeba i protein jak se kupuje nebo se to dá i bez toho, dále bych potřeboval vědět jestli je potřeba nějakej uplnej jídelníček nebo jen stačí prostě vynechat KFC McDonald,colu atp. Díky :))

Kasli na doplnky a s cvicenim tiez opatrne, kedysi sa silove cvicenie zamerane na svalovu hmotu pred 18 rokom ani neodporucalo kvoli moznemu pozastaveniu rastu, navyse si mozes dodrbat slachy, pretoze svaly silneju rychlejsie ako slachy a ked pojdes s hmotnostami rychlo hore skor, ci neskor sa zranis.
Jedalnicek sa snaz mat prirodzeny a ked raz za mesiac das ten mekac svet sa nezruti.