Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nošení brýlí

Dobrý den zdá se mě že špatně vidím do dálky ale nechci nosit brýle aby se mě někdo ze třídy nesmál. Ale za chvíli půjdu na15 letou prohlídku k doktorovi a tam se měří zrak takže to asi zjistí. Co mám dělat mám nosit čočky?

Nikdo se smát nebude ani nebude řešit,proč ty brýle máš.A vypadat budeš normálně jako miliony lidí kolem.Podívej se třeba na televizi,kde plno reportérů nosí brýle a neřeší,jak vypadají před kamerou před milionem diváků.Prostě kdo brýle potřebuje,tak je nosí.Jen někteří mají problém,aby vybrali ty,která jim sluší úplně nejvíc.Ale to už je spíš o módě.A někdo nosí brýle s čistými skly,jen proto,že chce prostě mít brýle.
A kdyby se někdo ve škole přeci jen smál,tak mu odpověz:Lepší je mít brýle na hlavě než prázdno v hlavě.