Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STOP kouření cigaret?

Dobrý den, hodlám zmírnit své kouření na minimum. nechci uplně přestat protože někdy je dobré zajít si zakouřit s přáteli, rodinou... ale jelikož kouřím krabičku za dva dny, chci to zmírnit, je to pro mě hodně. vím o nějakem nicorette... ale taky jsou pry i nějake jine tabletky. avšak ty stojí prý hodně peněz. Tak se chci zeptat co byste mi doporučili, něco ne moc draheho (i když ve vysledku bych ušetřil) ale aspon at je to účiné. prosím tipy, rady, zkušenosti. Díky

Věř mi.. tohle mi vubec nepomáhá. na těch krabičkach od cigaret je webovka. najel jsem na to a tam je právě že si máš dát den D a přestat.. jenže tohle u mě vuuubec nefunguje. potřebuju něco medicinskeho. a jinak, když jsem to zkusil omezit, tak jsem prokořil ještě víc

Kouřil jsem 40 cigár denně.Jednoho dne jsem zakoupil elektronickou cigaretu.Zahodil klasický cigára a začal tohle inhalovat.Nikotin 3mg/10ml.
Po osmi měsících jsem se naučil vapovat, míchám si doma liquidy s vlastní příchutí a bafám jen tak ze srandy...Stojí mě to asi dvacku denně, inhaluju jen ten zasranej nikotín.Dejchá se mi lépe, mám lepší chutě.A na to, že jsem kouřil dvacet let.....nemám ani potřebu si třeba po ránu zavapovat.
V přepočtu předtím 30 dní krát cigára za 130 se rovná 3900.
První investice se rovnala polovině prokouřenejch cigár.

Pak půl roku krom liquidu nic, jen jednou měsíčně za žhavící hlavu stovku.
Pak novější silnější baterka a clearomizér.Cca 3 tisíce.
Tohle bafám dodnes a mám klid.I studie na škodlivost ecigaret vyšly v tomto roce pozitivně.