Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cvičení

Dobrý večer přeji....Je mi již 15 let a musel jsem začít cvičit avšak...Koupil jsem si masku na dýchání (Phantom training mask odkaz na konci) ale kvůli zanedbávání nedokážu dýchat nozdry nenadechnu se pořádně jako když dýchám pusou..Tudíž bych se prosím chtěl zeptat jestli má cenu cvičit vůbec...A používat tuto masku...Předem děkuji za normální odpovědi bez vulgarismů...Děkuji a přeji hezký zbytek večera.

Cvičit rozhodně smysl má, ovšem tato maska je určena trénovaným lidem, kteří se potřebují posunout dál. Začátečníci mají co dělat i bez ní.

Nevím, v jaké jsi kondici. Pokud je to špatné, klidně začni rychlou chůzí na několik kilometrů, až postupně začni běhat. Nedoporučuji se hned dostávat do nějakých extrémů, aby sis pohyb neznechutil.