Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevěrný manželce už 4roky

Dobrý den, mam jeden problém. začalo mě tížit svědomí že jsem nevěrneý svoji manželce, ona věčně pracuje a spolu si skoro ani neužijeme (tak 1 týdně) tak jsem si našel svou přítelkyni se kterou jsem si "hrál" každý den. Boužel moje přítelkyně zemřela při a. nehodě a teď mi přijde blbé to neříct manželce. Co myslíte ? mam si s ní sednou a porozprávět se o tom nebo to utajit ??? :( :( :(

loading...

Co myslíš, je z hlediska evoluce nejlepší, aby měla žena co nejvíc dětí s jedním a tím samým partnerem nebo s co nejvíce různými ?
Je z hlediska evoluce výhodnější, aby měl muž co nejvíc potomků s jednou a tou samou ženou nebo s co nejvíce různými.

Pokud máš kladnou odpověď u první možnosti a začal jsi člověka přirovnávat ke zvířatům, pak nám zajisté všem vysvětlíš, proč při programech pro zachování druhů v zoologických zahradách ti blbci nepáří samici pořád tím samým samcem.

Pokud někdo tvrdí, že má po 10-20 letech manželství na manželku stejně velkou sexuální chuť jako na začátku, tak buď lže nebo neříká pravdu. Biologii nelze obelhat.

Jiná věc je samozřejmě něco jako sociální chování skupiny, resp. jak si správně nazval manželství - sociální konstrukt (dle mého patologický společenský jev zakořeněný ve společnosti náboženstvím, kdy jednoduše upalovali všechny kdo byli opozici tak dlouho, dokud nezůstali jen ti s pokřivenou myslí). Každopádně je si třeba uvědomit, že věrnost není přirozené chování ani omylem a pokud se u nějakého živočišného druhu vyskytuje, je to spíše velká výjimka než pravidlo.

Každopádně abyh odpověděl na otázku tazatele. Říkat to manželce je nesmysl. Ale předpokládám, že na to tazatel snad už přišel sám. Druhá věc samozřejmě je to, že by se rád rozvedl a nemá koule na to jednoduše manželce říci sbohem a raději by to nechal na ní doufajíce, že přiznáním nevěry se jí zbaví...

Po několika letech manželství je cizoložství biologická nutnost. Nic na to nemění přání...., příroda je silnější a nemá smysl se tomu bránit. Ostatně mnohá manželství mají zaveden "jeden den v týdnu", kdy druhý partner může přijít až ráno a nikdo se ho na nic neptá. Brání se tomu jen "moralisté", kteří jsou ve skutečnosti zbabělci. Chtěli by, ale nemají odvahu. Co proboha máte proti milenkám a příležitostním souložím?

Pokud si tazatel našel bokovku a nějakou dobu si s ní "hrál" každý den, dost bych se divil, kdyby se to jeho manželce nedoneslo, nedovtípila se nebo aspoň něco netušila. A pokud ona to nechává tak, tak bych to nechal taky tak.

Vím o případu, že jedna měla manžela co jí byl nevěrný. Ženské v práci do ní ryly, ať se s ním rozvede, že jí to nestojí za to trápení. Tak se s ním rozvedla a po čase řekla kolegyním: "Tak vám děkuji za radu. Dřív jsem měla manžela co mi byl nevěrný. Teď nemám žádného."

Ale možná to sem napsal nějaký puberťák a má z toho (_!_) že mu to žereme.