Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s přibráním

Dobrý den je mi 16 měřím asi 172 cm a vážím pouhých 55kg. Rád bych přibral, ale nevím jak... Rok zpátky jsem chodil do jídelny kde se nevarilo fakt vůbec dobře a někdy jsem snědl strašně málo. Často jsem pak třeba zašel na nezdravý kebab a pořádně se nažral. Miluju sladké a nedělá mi problém sežrat celou čokoládu naráz. Brambůrky a takové věci taky miluju, v životě jsem se to nijak neřešil a jedl takové nezdravé věci a stejně nejsem vůbec tlustý. ( Znám kolem sebe lidi co se v takových věcech fakt hlídají a přiberou, ja toho sním někdy i 2x vic a nic). Nedávno jsem byl na dovolené all inclusive což mi naprosto vyhovovalo, k snídani jsem toho snědl mnohem vic, k obědu minimálně 2 talíře maso,ryby,salaty, ovoce, těstoviny atd. A po asi 10 dnech jsem přibral asi jen nějakých 1,5 kg. Někdy když mám hlad k večeru tak si třeba dám klidně dva krajíce se sádlem před spaním. ( Pokud vím před spaním by se nemělo jíst a přibírá se tak) No a teď mám jinou jídelnu kde už vaří docela líp a mám pravidelně polívka a hlavní jídlo. Je to tak asi 2,5 týdnuba žádná změna na váze. Myslím, že mám asi rychlí trávicí metabolismus jelikož na záchod (na velkou) někdy chodím i 2 denne a myslím, že stolici bych měl mít v pořádku. Budu rád za veškeré rady, tipy a dotazy.

Hele, co je vlastne na kebabu nezdravyho? Chleba bez pridavku cukru, maso, halda syrovy zeleniny, omacka na bazi jogurtu. IMHO vyzivove docela fajn, na fastfood primo skvely.
Pokud chces pribirat - a predpokladam ze pribirat svalstvo - tak dostatek bilkovin a makat. A nebo se zacni venovat treba lezeni nebo jezdeni na koni, tam jsou takovyhle parametry fajn.

Záleží jak to máte v rodině. Váha rodičů je také měřítko,jak budeš vypadat. Ale jde to i jinak. Až půjdeš do tanečních,vyber si korpulentní partnerku a ona tě časem dostane do správné váhové kategorie. :-)

55 na chalana je blizko hranci podvyzivy. Nicmenej pokial si zdravy neries to. Ja som si dlho drzal 70kg a to som uz chodil na pivo a nezil zrovna zdravo.
Dnes mam problem dostat sa pod 80, zvycajne beham medzi 80-85, vsetko pride vekom a pockaj ked sa ozenis;o).