Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zásilka z číny zadržena na poště 120.

Zdravím, zadrželi mi zásilku z číny na poště PHA 120. Chtěji abych doložil hodnotu zásilky. Na zásilce číňan uvedl hodnotu 22 dolarů. Což je blbost. Stála cca 2,3 tisíce + shipping za cca litr.
Moje otázka zní. Pokud tam půjdu osobně v praze. Ale cílová destinace balíku měla být v Moravskoslezském kraji u známého. Můžu zaplatit dph a zásilka poputuje dále na adresu kam měla dojít původně ? Nebo mi ji musí na Poště 120 vydat ?
Nemá s tím někdo zkušenost ?

By mně zajímalo, na co je celní úřad v každém větším městě?
Jsem z Ostravy, kde celní úřad je..
Když mi zadrží zásilku v Praze, proč nemohu vytisknout dokumenty a jít clo a DPH zaplatit na celní úřad v Ostravě.
Až se od roku 2021 bude platit za všechno, zas česká poštá se pořádně napakuje.