Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preklad z italstiny

Dobrý den může mi někdo polopaticky přeložit tento utržek ?

Attenzione alle truffe. Anche nel bresciano sono stati segnalati casi di dentisti abusivi oppure di tecnici che operavano da dentisti senza averne i titoli.

Per tale ragione, sfruttando i database pubblici, riportiamo in questo elenco - in ordine alfabetico - tutti i nominativi degli iscritti all'Ordine dei medici / Albo Odontoiatri di Brescia. Se avete dubbi su qualcuno che si dichiara denstista controllate questo elenco (aggiornato al 12 ottobre 2017) e se il nominativo non compare chiamate l'Ordine dei medici per una verifica. Una nota importante: in questo elenco potreste non trovare il nome del vostro dentista se è iscritto oltre tale data oppure se risulta iscritto all'Ordine dei medici di un'altra regione.

Byl bych moc rád. Dekuji

Dejte si pozor na podvody. Dokonce i v oblasti Brescia byly hlášeny případy zneužití zubních lékařů nebo techniků, kteří pracují jako zubní lékaři, aniž by měli tituly.

Z tohoto důvodu, s využitím veřejných databází, uvádíme v tomto seznamu - v abecedním pořadí - všechna jména členů Řádu lékařů / Registr zubních lékařů Brescia. Máte-li jakékoli pochybnosti o osobě, která tvrdí, že je hustejší, zkontrolujte tento seznam (aktualizováno 12. října 2017) a pokud se jméno neobjeví, zavolejte na lékařskou asociaci. Důležitá poznámka: v tomto seznamu nesmíte najít jméno svého zubaře, pokud je registrován po tomto datu, nebo je-li registrován u Lékařské asociace jiného regionu.

translate.google.cz

Je to divoky ty Google preklady :-)

Na tom konci je napsané :
"Jestli informace o zubari nenajdete, muze byt zapsan u jiné asociace v jiném regionu". Na zacatku je, jestli mate pochybnosti o zubari, muze te si ho overit v jejich databazy ze tam musi byt zapsany. Zkratka diky jejich verejné databazy si muzes overit jestli ta urcita osoba je registrovana jako zubar.

Ale dit jo, nikdo ti to nebere a nikde netvrdim ze se alogoritmus google translate (hodne) nepolepsil, ale nekdy z toho vychazi vtipné situce nebo texty, opravdu "nejak - vic" jsem to nemyslel . Zbytecné okolo komplotovat. Pochopit z toho pochopi, funkci splnuje.

Zkoušela jsem to přeložit na svém oblíbeném https://prekladacvetonline.cz/ a vychází mi z toho tento text:

Dejte si pozor na podvody. Také v oblasti brescia, byly hlášeny případy zubaři urážlivé, nebo z techniků, který pracoval v zubní lékaři bez titulů.Z tohoto důvodu, s využitím veřejných databází, ale zpráva v tomto seznamu - v abecedním pořadí - jména všech členů Řádu lékaři / Registr Zubaři Brescia. Pokud máte pochybnosti o někoho, kdo tvrdí, že denstista zkontrolovat tento seznam (aktualizováno 12. října 2017) a pokud se název nezobrazí zavolat, Aby lékaři na kontrolu. Důležitá poznámka: tento seznam nemůže najít název vašeho zubaře, pokud jste členem po tomto dni, nebo pokud je členem Řádu lékařů z jiného regionu.

Teď jsem zkusil Google Translate a od doby před pěti měsíci, kdy jsi sem dával ten překlad je ještě kvalitnější.

Dejte si pozor na podvody. Dokonce i v oblasti Brescia byly hlášeny případy zneužívajících zubních lékařů nebo techniků, kteří pracují jako zubní lékaři, aniž by měli tituly.
Z tohoto důvodu s využitím veřejných databází uvádíme v tomto seznamu - v abecedním pořadí - všechna jména členů Řádu lékařů / Rejstříku zubařů v Brescii.
Máte-li jakékoli pochybnosti o někom, kdo tvrdí, že je densista, zkontrolujte tento seznam (aktualizováno 12. října 2017) a pokud se jméno neobjeví, zavolejte lékařskou asociaci ke kontrole.
Důležitá poznámka: v tomto seznamu nenajdete jméno svého zubaře, pokud je registrován po tomto datu nebo pokud je registrován u lékařské asociace jiného regionu.