Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak si znechutit cigarety

Ahojky lidičky, potřebovala bych si totálně znechutit cigarety. Já sama přestat neumím. Rada bych měla neco jako Antabusu, ale na tabák. Prostě aby mi z nich bylo spatne a kouřit jsem vubec nemohla.

loading...

Abych přestal kouřit, pomohla mi biorezonance. Prvním kolečkem jsem si prošel v prosinci - před 6.lety a první co bylo, jak jsem vyšel z ošetřovny - zapálil jsem si. K ničemu to nevedlo, kouřil jsem statečně dál. V rámci ceny bylo i druhé kolečko biorezonance - do měsíce zdarma. Moc mi šlo o to přestat kouřit - a i tak jsem se musel hodně ovládat, abych s tímto neřádstvem seknul - a zadařilo se! Je to jenom podpůrný prostředek a vím, že už se k cigaretám nikdy nevrátím. Opravdu - je to v hlavě a odhodlání. Pokud není dostatečná vůle a snaha - dříve či později se kuřák k vajglu vrátí stejně. Nicméně zminovaná biorezonance může výrazně se zlozvyku zbavit. 8-)

Co takhle ty cigarety namočit (a nechat uschnout) do záchodové mísy?
Kdysi jsem chtěl znechutit cigarety mladšímu bratrovi. Akorát, když jsem si stříhal nehty, dostal jsem se k jeho krabičce cigaret. Tak jsem do nich ty ustřihané nehty nacpal. Na cigarety, do kterých se už nehty nedostaly jsem kápnul vodu (z vodovodu). Bratr si pak chtěl zapálit, navlhnuté cigarety nehořely, nadával na prodejnu, pak našel cigaretu co nebyla namočená a labužnicky si ji i s těmi nehty vychutnal.
:-D:-D:-D:beer:

Přejdi na elektronickou. Dej si tam tolik nikotinu, aby tě to uspokojilo (nevím, jak moc silná kuřačka jsi), vyber si příchuť, která ti bude vonět. Mně to pomohlo, když jsem si po týdnu vapování zapálil klasickou cigaretu, nevykouřil jsem ani půlku a típal jsem. Smrad, škrábání v krku, nechuť.

Karriinaa

Hlavne nekteré rady neber vazne a uz vubec je nezkousej, nebo si muzes privodit vaznou ujmu na zdravi .
* A uz vubec né od tech mudrcu, co cigaretu ani nikdy nedrzeli v ruce a jen z dlouhé chvile chodi na net rozdavat rady..

Prejdi na E-cigarety. Máš tam rôzne príchute, ovocné, ale aj napr. americký tabak, atď... a je to zdravšie, pretože: pri fajčení klasických cigariet vdychuješ do svojho tela DYM. Pri e-cigaretách vdychuješ do svojho tela PARU.

Hele e-ciga super, ostatne taham to 7 let. Je to podstatne min skodlivy, podstatne levnejsi, temer to neobtezuje okoli, leckde se to da i tahat v hospode. Za ty leta se to vychytalo tak, ze je to IMHO lepsi nez klasicky ciga, proste uz to neni nahrazka, ale velmi propracovanej a vysoce funkcni system dodavky nikotinu.
Jenze clovek je furt zavislej, reseni jak prestat to fakt neni.

Kámoš přestal kouřit tak že začal žvýkat tabák na kterým vydržel asi 5 let a potom postupně žvýkal méně a méně a nyní už žvýká tabák bez nikotinu... taky se to dá ale je to vlastně hlavně o tom člověku a na každého zabere něco jiného... můj praděda zase přestal kouřit sám od sebe jen tak ze dne na den s tím švihnul a nekouřil pak už vůbec... a mimochodem vykouřil 60 cigaret denně předtím...