Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Detská pornografia

Dobrý deň... Už dlhšie ma zaujíma jedna vec. Čiste teoreticky, ak mám 15 rokov a pošlem niekomu svoju obnaženú fotku, tým pádom vyrábam a distribuujem detskú pornografiu? A ak by si dotyčný fotografiu nechal, tým pádom prechováva detskú pornografiu? Ďakujem za odpovede.

loading...

:-D už vidím jak 15 ročné decko kričí "mamí, ja chcem poslať fotku svojho ptáka /* nebo pipiny ( nevím čo tazatel má medzi nohami) */ dospelím ľudom, je to šírenie detskej pornografie?"

XDDDDDDDDDDDDDD si neviem predstaviť jak by matka zareagovala.

p.s. tvoj popisok tomu dodáva šmrnc... jinak mraz po zádech ti má proč behať. To ešte neznáš mňa.... nečo bych ti i napsal, ale to radeji v soukromné správe.

§ 191Šíření pornografie
(1) Kdo vyrobí, doveze, vyveze, proveze, nabídne, činí veřejně přístupným, zprostředkuje, uvede do oběhu, prodá nebo jinak jinému opatří fotografické, filmové, počítačové, elektronické nebo jiné pornografické dílo, v němž se projevuje násilí či neúcta k člověku, nebo které popisuje, zobrazuje nebo jinak znázorňuje pohlavní styk se zvířetem, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok, zákazem činnosti nebo propadnutím věci.

V Česku je věková hranice pro legální pohlavní styk 15 let.[4] Ta je specifikována § 187 trestního zákoníku (zák. č. 40/2009 Sb.): "Kdo vykoná soulož s dítětem mladším patnácti let nebo kdo je jiným způsobem pohlavně zneužije, bude potrestán odnětím svobody na jeden rok až osm let."[5]

Coz ale nema vliv na mezinarodni smlouvu o pravech ditete, ktera dite definuje jako osobu mladsi 18 let. Takze v 16 muzes soulozit, ale nesmis se u toho fotit, jinej te nesmi fotit a ani ti jinej nesmi obrazky postupovat, eventualne je drzet - to vse je trestny.
Co me prijde uplne na hlavu postaveny, je, ze se ten zakaz vztahuje i na psany literarni dilo, takze pokud si to dotycny zapise do denicku a nasledne publikuje, tak ma taky smolika. A smolika bude mit i kdyz to bude jenom fantazie.

Ocituju ti wiki , i kdyz to delam nerad:

Pedofil je člověk, kterého sexuálně přitahují převážně nebo výlučně předpubertální děti nebo děti v rané pubertě a rovněž se do dětí je schopen zamilovat

V 15 letech je jiz velka vetsina lidi pohlavne dospela a tak se zjevne o pedofilii nejedna. Mohlo by se jednat o hebefilii, ale to pouze v pripade, ze by ho starsi(rekneme 20+) partnerky/partneri nepritahovali, jinak je to biologicky zcela normalni, byt pravne trestne.
V neposledni rade neni pedofilie nijak trestna (zaplatpanbuh), trestne jsou pouze nektere jeji projevy (a i k tomu mam obcas sve vyhrady).