Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naříznutí kapsle do pračky

Ahoj,

máte někdo zkušenost s naříznutím kapsle na praní do pračky? Máme s pračkou problém - dokud není buben přecpaný, kapsle skončí u dvířek mezi gumou. Napadlo mě, že bych kapsli nařízl/rozřízl, může to něčemu uškodit??

Nevím, ale mám pocit, že manželka prala často pod 40°C. Od té doby pere častěji na 60°C, aby se i pračka vyvařila a tekutý už nekupujeme. Kapsle jsme taky používali, ale jen protože jsme je dostali, nebo jen zkusili v akci, už nevím, tohle je oblast, které šéfuje manželka. Kapsle dávala na nejšpinavější prádlo, co děcka zasvinily, jinak si vystačíme s běžným práškem.