Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pravidelna konzumace energetaku

zdravim,zajimal by me vas nazor na pravidelnou konzumaci energetaku nebo coca coly, coca colu jsem pil zhruba pravidelne(denne,obden) cca 8let,pak jsem presel na energetaky,ktere taky piju denne, ale vse ma svuj limit,cpca colu jsem pil pouze 2plechovky denne maximalne ale bohuzel kazdy den,pak jsem presel na tiger energetak ktery piju 500ml denne nebo obden,vlastne uz ty sracky piju tolik let ze nevim co by se stalo kdybych prestal(cola 8let,a pak misto coly jaem zacal pit energetak(4roky) .nekdo pije denne kafe,ja zas toto,ale celkem mam strach o moje zdravi,je to tak moc nebezpecne kdyz toho nevypiju zas tak moc?na druhou stranu to piju denne,predem se omlovam za chyby v pravopisu

vek:25let
67kg
188cm

edit:piju to protoze mi to chutna,nekdo si da pivko,ja zas toto

Pokud se cejtíš fresh, neřeš to. Stresování se o tom, kolik cukru a jiných věcí můžeš(nebo máš) za den sníst je podle mě horší, než to ještě v usnesitelné míře překračovat(porušovat).

Já se třeba stravuji podle intuice, když mi připadá, že delší dobu se stravuji nezdravě, tak mám nevynucené krátké detoxikační období.

Fyzičku mám taky hodně dobrou. Nedělá mi problém běhat déle než půl hodiny(klidně i v terénu). Je to hlavně o hlavě.