Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem káva jak dosáhnout rovnoměrnýho účinku nabuzení

Má někdo zkušenosti s nějakýma tobolkama s kofeinem, co fungujou aspon 8 hodin rovnoměrně, abych necítíl nějakej zlej infarkt na začátku a po 3 hodinách ústup? Nemůžu si v práci dělat kafe každý 3 hodiny, zvlašt když si ho dělám uplně jinak než ostatní aby na mě vůbec účinkoval. Mléko to zpomalí, ale ne moc a když zvýšim dávku tak akurát budu mít peknej nežádoucí infarkt :-)

Pokud chceš něco s delší působností, zkus se řádně stravovat. Povzbuzováky jsou jen náplast na jinou, zanedbanou záležitost. Spousta lidí startuje ráno jen s kafem, ale s prázdným žaludkem. Tak odkud má to tělo brát energii?
Dostatek spánku taky není od věci.

To je rada vazne nad zlato, ale ja nejsem zadnej pijak kavy, ani alkoholik co si dává každou chvíli něco do nosu, jen jak ted nejsem v praci tak me premaha unava uz po 12h vzhuru ani ty prochazky nepomahaj, tak sem proste vymyslel konecne cestu jak si tu lenost priskrtit. A do prace nemam taky v planu pit kavu, ale obcas nemam pres vikend kompatibilni spankovej cas se smenou tak pridu do prace uplne mimo. Jo a pit kafe rano to nemam v planu rozhodne, to je na infarkt a na toleranci, kava se ma pit pri unave :-) mimochodem za 2 hodiny bych po 9 hodinovem spanku mel za normalnich okolnosti vstavat, no jo kavicka :-[

Jo a pit kafe rano to nemam v planu rozhodne, to je na infarkt a na toleranci

Deně piju tak 5-6 turků to už bych mel za těch 8 let snad 5 infarktů.

co fungujou aspon 8 hodin rovnoměrně,

To snad nedokážou pri delším užívání ani syntetické drogy na bázi efedrinu od vietnamských spoluobčanů.
Jestli se cítíš stále unavem, změn stravu.